Olive Suites vily - Resort Adria Ankaran  

Vyprodáno 2022
Kód zájezdu: 80960
Typ ubytování: Vilka
Poloha: do 250 m od moře
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Slovinsko / Slovinsko / Ankaran
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: aperitiv bar, bar na pláži, bazén dětský, bazén venkovní, bazén vnitřní, café bar, dětské hřiště, recepce centrální, restaurace, wellness centrum, WI-FI k dispozici dle popisu
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé, bowling, fitness studio, hřiště pro míčové hry, minigolf, plážový volejbal, stolní tenis, tenisové dvorce, vodní sporty

Informace o ubytování

Vily Olive jsou umístěné v resortu Adria Ankaran v městečku Ankaran, které je nejsevernější přímořské letovisko Slovinska a nachází se cca 8 km od města Koper. Italské město Terst je vzdáleno cca 20 km.

Resort Adria Ankaran je rozlehlý areál v Koperském zálivu, který nabízí ubytování ve vilách Adriatic, Cedra, Bor, Olive, v hotelu Convent a apartmánech Adria.

Vily Olive jsou jednopatrové domky obklopené borovicovým lesíkem. Pokoje ve vilách jsou typu suite (2+3). Suite mají dvoulůžkovou ložnici a denní místnost s rozkládacím gaučem pro max. 3 děti do 15 let, SAT/TV, minibar, trezor, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, WI-FI. Pokoje v přízemí mají terasu, pokoje v 1. patře mají balkon. 

V resortu Adria Ankaran mají hosté k dispozici recepci, WI-FI, aperitiv a café bar, vnitřní a venkovní bazén, wellness centrum, fitness, venkovní bazén pro děti, dětská hřiště, restauraci u bazénu a na pláži, bary na pláži, obchod, parkoviště (za poplatek).Strava se podává v restauraci resortu Adria. Ke sportovnímu vyžití slouží minigolf, stolní tenis, hřiště na míčové hry, tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, bowling, nabídka místních vodních sportů. V hlavní sezoně zjišťuje resort zábavné a sportovní animace pro dospělé i děti (Mini Club) a nabídku fakultativních výletů po okolí např. podzemí jeskyně Škocjan, krasová jeskyně Postojnska jama, hřebčín Lipica, města Koper, Izola, Piran.

Oblázková a betonová pláž s pozvolným přístupem do moře je vzdálena od vil Adriatic cca 250 m. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek.  

Informace o zájezdu

Vily Olive jsou umístěné v resortu Adria Ankaran v městečku Ankaran, které je nejsevernější přímořské letovisko Slovinska a nachází se cca 8 km od města Koper. Italské město Terst je vzdáleno cca 20 km.
 
Resort Adria Ankaran je rozlehlý areál v Koperském zálivu, který nabízí ubytování ve vilách Adriatic, Cedra, Bor, Olive, v hotelu Convent a apartmánech Adria.

Vily Olive jsou jednopatrové domky obklopené borovicovým lesíkem. Pokoje ve vilách jsou typu suite (2+3). Suite mají dvoulůžkovou ložnici a denní místnost s rozkládacím gaučem pro max. 3 děti do 10 let, SAT/TV, minibar, trezor, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, WI-FI. Pokoje v přízemí mají terasu, pokoje v 1. patře mají balkon.  

V resortu Adria Ankaran mají hosté k dispozici recepci, WI-FI, aperitiv a café bar, vnitřní a venkovní bazén, wellness centrum, fitness, venkovní bazén pro děti, dětská hřiště, restauraci u bazénu a na pláži, bary na pláži, obchod, parkoviště (za poplatek). Polopenze se servíruje v hotelu Convent. Ke sportovnímu vyžití slouží minigolf, stolní tenis, hřiště na míčové hry, tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, bowling, nabídka místních vodních sportů. V hlavní sezoně zjišťuje resort zábavné a sportovní animace pro dospělé i děti (Mini Club) a nabídku fakultativních výletů po okolí např. podzemí jeskyně Škocjan, krasová jeskyně Postojnska jama, hřebčín Lipica, města Koper, Izola, Piran.

Oblázková a betonová pláž s pozvolným přístupem do moře je vzdálena od vil Adriatic cca 250 m. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek.  
 

Cena obsahuje

7x ubytování
7x snídaně - švédský stůl (restaurace Resortu Adria)
úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
klimatizace
WI-FI
využívání venkovního bazénu (15.6.-15.9.)
vstup do vnitřního bazénu (mimo provoz od 1.7. do 14.7.)
vstup na hotelovou pláž
fitness
animace (červenec, srpen)
sleva 10% na Wellness služby (mimo 1.7.-14.7.)

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
pobytová taxa 2,50 EUR/dosp. osoba/den, cca 1,25 EUR/děti 7-18 let/den - platí se na místě v recepci
registrační poplatek (osoby 3+) 1,50 EUR/osoba/týden - platí se na místě v recepci,
parkovné 7 EUR/den/auto - platí se na místě v recepci
dětská postýlka pro dítě do 3 let (na vyžádání) 8 EUR / den - platí se na místě v recepci
večeře možná za příplatek - platí se v CK/u prodejce
příplatek za pohled moře - platí se v CK/u prodejce

Poznámka

Domácí zvířata nejsou povolena.


!!! SENIORSKÁ SLEVA 65+ 10 % Z CENY UBYTOVÁNÍ PRO POBYTY V TERMÍNECH DO 23.6. a od 18.9.2022 !!! Tato sleva není zahrnutá v ceně.

Taverna Restaurant
Atrium hotelu Convent
Lounge bar
Restaurant v hotelu Convent
Restaurant Ribičeva kantina
 • aperitiv bar
 • bar na pláži
 • bazén dětský
 • bazén venkovní
 • bazén vnitřní
 • café bar
 • dětské hřiště
 • recepce centrální
 • restaurace
 • wellness centrum
 • WI-FI k dispozici dle popisu