Torretta Palace hotel 

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 5146610
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 50 m od moře
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Chorvatsko / Severní Dalmácie / Turanj
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Luxusní hotel Torretta Palace se nachází v historickém centru městečka Turanj. Je umístěn přímo u pobřežní promenády, která vede až do 3 km vzdáleného městečka Sv.Filip i Jakov. Město Biograd na Moru je vzdáleno cca 8 km, Zadar cca 20 km. Hotel je umístěn v historické kamenné budově a nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích pro 1 - 4 osoby. 

1/2 pokoj Standard má 25 m2, manželskou postel, SAT/TV, WIFI, minibar, trezor, koupelnu, vysoušeč vlasů, župany, pantofle, klimatizaci.

1/2+1 pokoj Deluxe má 35 m2, manželskou postel, SAT/TV, WIFI, minibar, trezor, koupelnu, vysoušeč vlasů, župany, pantofle, klimatizaci, možnost přistýlky pro 1 osobu.

1/2+2 pokoj Suite má 50 m2, manželskou postel, SAT/TV, WIFI, minibar, trezor, koupelnu, vysoušeč vlasů, župany, pantofle, klimatizaci, možnost přistýlky pro 1 - 2 osoby, je umístěn na mořskou stranu.

Hosté mají k dispozici recepci, restauraci a la carte s venkovní terasou, parkoviště, sluneční terasu s lehátky a jacuzzi, možnost pronájmu jízdních kol, automobilů, nabídku výletů. Oblázkovo-písečné a betonové pláže s pozvolným přístupem do moře jsou vzdálené cca 50 -150 m od hotelu. Na pláži je nabídka místních vodních sportů, a možnost pronájem vodních skútrů, lodí.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x snídaně - švédský stůl
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
klimatizace
WI-FI
využívání terasy s lehátky a jacuzzi

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
večeře
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)
dětská postýlka (na vyžádání) 10 EUR/den - platí se na místě v hotelu

lobby
jídelna pro podávání snídaně
pokoj STANDARD
pokoj STANDARD
pokoj STANDARD
pokoj DELUXE
pokoj DELUXE
pokoj DELUXE
pokoj DELUXE
pokoj DELUXE
pokoj SUITE
pokoj SUITE
pokoj SUITE
pokoj SUITE