Solaris Resort - Villas Kornati apartmány 

Vyprodáno 2020
Kód zájezdu: 51705
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 150 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Severní Dalmácie / Šibenik
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bar na pláži, bazén venkovní, dětské hřiště, recepce centrální, restaurace a lá carte, směnárna, WI-FI k dispozici dle popisu
Sport v blízkosti: animace pro děti, animace pro dospělé, bowling, hřiště pro míčové hry, kulečník, kuželky, minigolf, plážový volejbal, potápění, stolní tenis, škola potápění, škola tenisu, tenisové dvorce, trampolína, vodní sporty

Informace o zájezdu

Apartmány Villas Kornati se nacházejí v kempu Resortu Solaris, který je vzdálen cca 6 km od města Šibenik.

Apartmány pro 2-7 osob jsou umístěné ve dvoupatrových domcích v parku středomořské vegetace, v blízkosti pláží a u přístavu malých lodí a člunů. Apartmány mají denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem, ložnici(e), SAT/TV, WI-FI, koupelnu, vysoušeč vlasů, trezor, klimatizaci, balkon

Typy apartmánů:
1/4 (1/2+2) typ A1 má 30 m2, ložnici s patrovou postelí, denní místnost s manželskou postelí a kuchyňským koutem. Ubytování v apartmánu je možné maximálně pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let.
1/5 (1/2+1/1+2) typ A2 má 55 m2, ložnici s manželskou postelí, ložnici s jedním lůžkem nebo s patrovou postelí, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby.Ubytování v apartmánu je možné maximálně pro 3 dospělé osoby a 2 děti do 12 let.
1/7 APT (2/2+3) typ A3 má 70 m2, ložnici s manželskou postelí a s možností 1 přistýlky, ložnici s oddělenými lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 koupelny, 2 balkony. Ubytování v apartmánu je možné maximálně pro 4 dospělé osoby a 3 děti 
do 12 let.
V kempu Solaris mají hosté k dispozici recepci, směnárnu, restauraci al carte, snack bar, bar na pláži, venkovní bazén, parkoviště. Oblázkové pláže, betonová plata s pozvolným přístupem do moře jsou vzdálena cca 50-150 m od apartmánů. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek.
Na pláži bohatá nabídka místních vodních sportů. 

Solaris Beach Resort nabízí zábavu i sportovní vyžití pro celou rodinu a patří mezi nejlépe vybavené rekreační a sportovní komplexy v Chorvatsku. Resort Solaris Beach se skládá z 5 hotelů, kempu Solaris ve kterém jsou umístěné apartmány Villas Kornati a mobilní chaty. Celé středisko Solaris Beach je postaveno jako jeden rozhlehlý turistický areál s hotely, lesoparky, travnatými plochami, venkovními bazény a restauračními zařízeními (restaurace Dalmatinsko Etno Selo s nabídkou jídla podle původních receptů, restaurace Trattoria, Sibinium, Bongos, cukrárna Sweet Dreams, beach bary). Resort Solaris Beach dále nabízí pro své hosty nejrůznější turistické atrakce (za poplatek): Aquapark s tobogány, Wellness Spa centrum, pirátské dobrodružství v minigolfu, zmenšené golfové hřiště. Pro děti jsou zde dětská hřiště, pískoviště, mini club, mini disco, dětská autodráha, trampolína, Dalmatské město (dětský hrad), dětský vláček. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce (se školou tenisu), hřiště na plážový volejbal, několik hřišť pro míčové hry, kuželky, stolní tenis, minigolf, automatická kuželna, kulečník, vodní sporty, potápění (se školou potápění). Resort pořádá bohaté sportovní a zábavné animace pro děti a dospělé.

Podél celého střediska je udržovaná oblázková pláž s rákosovými slunečníky a lehátky. Oblázkové pláže, betonová plata, kamenité pláže zde dosahují délky až 4 km.
 

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody, plynu
lůžkoviny
ručníky
závěrečný úklid
klimatizace
WI-FI
parkovací místo pro 1 auto
využívání venkovního bazénu v kempu Solaris

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)
dětská postýlka (na vyžádání) 920 Kč - platí se v CK/ u prodejce
vstupné do Spa&Welness centra, vstupné do Solaris aquaparku - platí se na místě v recepci resortu Solaris
lehátka a slunečniky na pláží - platí se na místě v recepci resortu Solaris

Poznámka

Ubytování v apartmánech je možné pro tento maximální počet osob: 1/4 APT - 2 dospělé osoby + 2 děti do 12 let, 1/5 APT - 3 dospělé osoby + 2 děti do 12 let, 1/7 APT - 4 dospělé osoby + 3 děti do 12 let.

Domácí zvířata nejsou povolena.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU OD 1.3. DO 15.3. 2020 SLEVA 10 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! - PRODLOUŽENÍ FM SLEVY

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

  • bar na pláži
  • bazén venkovní
  • dětské hřiště
  • recepce centrální
  • restaurace a lá carte
  • směnárna
  • WI-FI k dispozici dle popisu