Solaris Resort kemp - mobil home 

Vyprodáno 2020
Kód zájezdu: 51710
Typ ubytování: Mobil Home
Poloha: do 300 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Severní Dalmácie / Šibenik
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bar na pláži, bazén venkovní, dětské hřiště, recepce centrální, restaurace a lá carte, směnárna, WI-FI k dispozici dle popisu
Sport v blízkosti: animace pro děti, animace pro dospělé, bowling, hřiště pro míčové hry, kulečník, kuželky, minigolf, plážový volejbal, potápění, stolní tenis, škola potápění, škola tenisu, tenisové dvorce, trampolína, vodní sporty

Informace o zájezdu

Mobilní chaty se nacházejí v kempu Resortu Solaris, který je vzdálen cca 6 km od města Šibenik. 
Mobilní chata pro 4-6 osob má 32 m2, ložnici s manželskou postelí, ložnici s dvěma lůžky, denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 děti do 12 let, SAT/TV, WI-FI, koupelnu, terasu se zahradním nábytkem pro 4 osoby. Mobilní chata může být obsazena maximálně 4 dospělými osobami a 2 dětmi do 12 let.

V kempu Solaris mají hosté k dispozici recepci, směnárnu, restauraci al carte, snack bar, bar na pláži, venkovní bazén, parkoviště. Oblázkové pláže, betonová plata s pozvolným přístupem do moře jsou vzdálena cca 100-300 m od mobilních chat. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek. Na pláži bohatá nabídka místních vodních sportů. 

Solaris Beach Resort nabízí zábavu i sportovní vyžití pro celou rodinu a patří mezi nejlépe vybavené rekreační a sportovní komplexy v Chorvatsku. Resort Solaris Beach se skládá z 5 hotelů, kempu Solaris ve kterém jsou umístěné apartmány Villas Kornati a mobilní chaty. Celé středisko Solaris Beach je postaveno jako jeden rozhlehlý turistický areál s hotely, lesoparky, travnatými plochami, venkovními bazény a restauračními zařízeními (restaurace Dalmatinsko Etno Selo s nabídkou jídla podle původních receptů, restaurace Trattoria, Sibinium, Bongos, cukrárna Sweet Dreams, beach bary). Resort Solaris Beach dále nabízí pro své hosty nejrůznější turistické atrakce (za poplatek): Aquapark s tobogány, Wellness Spa centrum, pirátské dobrodružství v minigolfu, zmenšené golfové hřiště. Pro děti jsou zde dětská hřiště, pískoviště, mini club, mini disco, dětská autodráha, trampolína, Dalmatské město (dětský hrad), dětský vláček. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce (se školou tenisu), hřiště na plážový volejbal, několik hřišť pro míčové hry, kuželky, stolní tenis, minigolf, automatická kuželna, kulečník, vodní sporty, potápění (se školou potápění). Resort pořádá bohaté sportovní a zábavné animace pro děti a dospělé. Podél celého střediska je udržovaná oblázková pláž s rákosovými slunečníky a lehátky.

Oblázkové pláže, betonová plata, kamenité pláže zde dosahují délky až 4 km.

Cena obsahuje

7 denní nájem celé mobilní chaty s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody, plynu
lůžkoviny
ručníky
závěrečný úklid
klimatizace
WI-FI
využívání venkovního bazénu v kempu Solaris
parkovací místo pro 1 auto

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)
povinný jednorázový přihlašovací poplatek 35 Kč/osoba (platí se v CK/u prodejce)
domácí zvíře (na vyžádání) 10 EUR/den - platí se na místě v recepci
vstupné do Spa&Welness centra, vstupné do Solaris aquaparku - platí se na místě v recepci resortu Solaris
lehátka a slunečniky na pláží - platí se na místě v recepci resortu Solaris

Poznámka

Mobilní chata může být obsazena maximálně 4 dospělými osobami a 2 dětmi do 12 let.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU OD 1.3. DO 15.3. 2020 SLEVA 10 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! - PRODLOUŽENÍ FM SLEVY

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

  • bar na pláži
  • bazén venkovní
  • dětské hřiště
  • recepce centrální
  • restaurace a lá carte
  • směnárna
  • WI-FI k dispozici dle popisu