Perla resort - apartmány - JEN ZEMEK 

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 517381
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 50 m od moře
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Chorvatsko / Severní Dalmácie / Rogoznica
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Luxusní hotelový resort Perla je umístěn na mořském břehu v zálivu Rogoznica, přímo u oblázkové pláže. Centrum městečka Rogoznica je vzdáleno cca 1,5 km. Resort tvoří 3 budovy, které nabízí ubytování v pokojích pro 2 - 4 osoby a v apartmánech pro 2 - 5 osob. Hosté mají k dispozici: recepci, restauraci, aperitiv bar s venkovní terasou, obchod, venkovní bazény, WIFI, dětské hřiště, zahradní gril, parkoviště, možnost pronájmu vodních skútrů, lodí, jachet. Hotelová oblázková pláž se slunečníky a lehátky je přímo před hotelem. 

Komfortní apartmány Perla resort jsou vybavené moderním nábytkem.

1/3 APT má 58 m2, dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 dítě max. do 12 let, SAT/TV, WIFI, koupelnu s vysoušečem vlasů, klimatizaci, balkon na mořskou stranu.

1/5 APT Standard má 68 m2, 2 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 dítě max. do 16 let, SAT/TV, WIFI, koupelnu s vysoušečem vlasů, klimatizaci, balkon na mořskou stranu.

1/5 APT Comfort má 78 m2, 2 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 dítě max. do 16 let, SAT/TV, WIFI, 2 koupelny s vysoušečem vlasů, klimatizaci, balkon na mořskou stranu.

Cena obsahuje

7x snídaně - švédský stůl
7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody, plyn
lůžkoviny
ručníky
závěrečný úklid
klimatizace
WI-FI
využívání venkovních bazénů

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
večeře
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)

Poznámka

Maximální obsazenost apartmánů je u 1/3 APT - 2 dospělé osoby a 1 dítě max. do 12 let, u 1/5 APT Standard a 1/5 APT Comfort - 4 dospělé osoby a 1 dítě max do 16 let.