Terme Krka - Svoboda hotel - snídaně 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový pokoj 1/2+1 Double s možností dětské přistýlky
22 450 Kč/osobu
Vybavení: klimatizace, koupelna, minibar, rádio, SAT/TV, telefon, WI-FI

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v pokoji 1/2+1 22 450 Kč
dítě do 12 let - řádné lůžko s 1 dosp. os. 17 960 Kč
dítě do 6 let - přistýlka se 2 dosp. os. 0 Kč
dítě 6-12 let - přistýlka se 2 dosp.os. 11 230 Kč
dvoulůžkový pokoj 1/2+1 Comfort s možností dětské přistýlky
25 570 Kč/osobu
Vybavení: klimatizace, koupelna, minibar, rádio, SAT/TV, telefon, WI-FI

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/2+1 pokoji - Comfort 25 570 Kč
dítě do 12 let - řádné lůžko s 1 dosp. os. 20 460 Kč
dítě do 6 let - přistýlka se 2 dosp. os. 0 Kč
dítě 6-12 let - přistýlka se 2 dosp.os. 12 790 Kč
dvoulůžkový pokoj 1/2+3 Suite s možností 3 přistýlek (2 dospělé, 1 dětská)
27 330 Kč/osobu
Vlastnosti: balkon, pohled park
Vybavení: denní místnost, klimatizace, koupelna, LCD SAT/TV, ložnice, minibar, rádio, rozkládací pohovka, telefon, WI-FI

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/2+3 pokoji, Suite 27 330 Kč
dospělá osoba - přistýlka (3., 4. lůžko) 21 860 Kč
dítě do 6 let - přistýlka (3.. 4., 5. lůžko) se 2 dosp. os. 0 Kč
dítě 6-12 let - přistýlka (3., 4., 5. lůžko) se 2 dosp. os. 13 660 Kč
jednolůžkový pokoj 1/1 Double (single use)
32 060 Kč/osobu
Vybavení: klimatizace, koupelna, minibar, rádio, SAT/TV, telefon, WI-FI

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/1 pokoji - single use 32 060 Kč
jednolůžkový pokoj 1/1 Comfort (single use)
35 180 Kč/osobu
Vybavení: klimatizace, koupelna, minibar, rádio, SAT/TV, telefon, WI-FI

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/1 pokoji Comfort - single use 35 180 Kč
Kód zájezdu: 81155
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 400 m od moře
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Slovinsko / Pobyty u moře / Strunjan
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: aperitiv bar, bazén venkovní, dobíjecí stanice elektroaut, parkování, prodejna se suvenýry, restaurace, sauna, WI-FI k dispozici dle popisu
Sport v hotelu: fitness studio
Sport v blízkosti: cyklistika, hřiště pro míčové hry, turistika

Informace o ubytování

Talaso Strunjan leží přímo u moře, uprostřed borovic krajinného parku Strunjan. Středisko je jen něco málo přes hodinu jízdy od Lublaně. Blízká letiště zahrnují Terst, Lublaň, Benátky a Rijeku. 
Vyhlášené slovinské lázně a thalassoterapeutické centrum se nachází v chráněném krajinném parku na slovinském pobřeží. S až 2 300 hodinami slunečního svitu za rok nabízí Talaso Strunjan četné možnosti jak pro odpočinkovou, tak aktivní dovolenou a samozřejmě si tu užijete blahodárné účinky vody Středozemního moře, podnebí, bahna a soli. Parkování je pro hosty resortu zdarma.


Osvoboďte se od monotónnosti a starostí každodenního života a užijte si odpočinek v hotelu Svoboda. Čekají na vás pohodlné pokoje a suity v kombinaci s rozsáhlou zdravotní a wellness nabídkou Talaso Strunjan. Hotel nabízí ubytování v klimatizovaných jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a suitech. Všechny jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, satelitní TV, rádiem, telefonem, minibarem. Všechny pokoje mají nádherný výhled na solné pánve. Pro větší pohodlí si vyberte jeden z našich komfortních pokojů. Modrý komfortní pokoj o velikosti 30 m2 má kromě manželské postele pohovku, kterou lze rozložit na dětskou postýlku pro dvě malé děti, 37palcovou LCD TV a balkon, který lze propojit s fialovým komfortním pokojem.  Suity o rozloze 34 m2 s infrasaunou a oddělenou obývací a spací částí disponují manželskou postelí a pohovkou, kterou lze použít jako přistýlku. Jsou vybaveny velkou LCD TV, minibarem a balkonem s výhledem do parku a na lagunu Stjuža.
V hotelu se nacházejí vyhřívané bazény s mořskou vodou, sauny, fitness centrum, centrum zdraví a relaxace, prodejna, aperitiv bar a klubový prostor, středomořská bufetová restaurace, nabíjecí stanice pro elektromobily. Wi-Fi je k dispozici ve všech pokojích a ve vstupní hale.
Čisté moře, zelená tráva a uklizená odpočívadla jsou přesně to, co potřebujete, abyste si opravdu odpočinuli. Pro vaši bezpečnost je pláž v koupací sezóně monitorována plavčíky od 8:00 do 19:00. Na pláži Strunjan si můžete v restauraci Pinija Restaurant & Beach Bar vychutnat studené nápoje, kávu, autentickou neapolskou pizzu, domácí těstoviny a další středomořské delikatesy. 

WELLNESS, BAZÉNY, SAUNY
V hotelu Svoboda jste jen pár kroků od vyhřívaných bazénů s mořskou vodou, Vitarium Spa & Thalasso a dalších zařízení Talaso Strunjan. Ve wellness centru Vitarium Spa & Thalasso na vás čekají detoxikační fango zábaly, masáže, osvěžující kosmetické procedury, relaxační a antistresové koupele, whirpool a příjemný svět saun v Talaso Strunjan. Užijte si útulné, léčivé teplo finské, turecké a infrasauny, aromasaunu nebo specialitu - saunu s celou stěnou z růžové himalájské soli, která obohacuje vzduch o záporné ionty soli. Tyto ionty pomáhají čistit organismus a zmírňují dýchací potíže, bolesti v krku, bolesti hlavy, kožní problémy a revmatismus. Mají také antibakteriální vlastnosti. Nová parní sauna se solným peelingem pomocí soli ze sečovlských solných pánví blahodárně působí na pohybové a dýchací ústrojí, použité éterické oleje pročišťují dýchací cesty a posilují imunitní systém. Solný peeling zanechá vaši pleť zářivější. Po saunování a horkých koupelích vřele doporučujeme se zchladit a osvěžit třením sněhu nebo ledu na teplém těle v ledové fontáně. Příjemné mravenčení je dobrým znamením oživeného krevního oběhu, který pomáhá posilovat imunitní systém.
Přijeďte do Strunjanu a užijte si blahodárné účinky teplé mořské vody. V Talaso Strunjan se můžete koupat „v moři“ po celý rok – v teplých letních dnech ve Strunjanském zálivu a po celý rok ve vyhřívaných bazénech s mořskou vodou. Od poloviny dubna do října můžete využívat venkovní bazén o velikosti 114 m2 s teplotou vody 26 až 28 °C. V chladnějších dnech si můžete užít krytý bazén o rozloze 432 m2, který je naplněn mořskou vodou ohřívanou na 32 °C. K dispozici je také masážní bazén 59 m2 a dětský bazén.
Ve Strunjanu nabízí účinnou léčbu potíží pohybového aparátu a dýchacích cest. Poskytují odbornou rehabilitaci při onemocněních pohybového aparátu a úrazech. Provozují tu léčebné programy pro osoby s degenerativními revmatickými onemocněními, bolestmi páteře a osteoporózou. Rehabilitační programy jsou k dispozici také pro pacienty s poruchami dolních končetin (kyčle, koleno a kotník) a ramen a také pro ty, kteří nedávno podstoupili operaci těchto částí těla. Strunjan je díky kombinaci léčivého mořského vzduchu a špičkových zdravotních služeb již dlouho oblíbenou destinací pro každého, kdo má dýchací potíže. Zaměřují se především na léčbu astmatu, chronických obstrukčních plicních nemocí (CHOPN) a zánětů horních cest dýchacích a na rehabilitaci pacientů po operaci dýchacích cest.

AKTIVITY, VÝLETY    
Užijte si krásu chráněného krajinného parku Strunjan, který nabízí nespočet příležitostí k procházkám, cyklistice, běhu a výletům. Ze Strunjanu vede osm dobře značených stezek o celkové délce 80 kilometrů. Strunjan se nachází v chráněném krajinném parku, který je s 2300 hodinami slunečního svitu ročně bohatým zdrojem vitamínu D. Energetické body Strunjanského kříže, pláže a Měsíční zátoky jsou cenným zdrojem životní energie. Ohromí vás také výhled na otevřené moře a kostel v Piranu.  Pokud toužíte po aktivním odpočinku, přírodní prostředí Strunjanu z něj dělá perfektní volbu. Můžete se procházet krajinným parkem Strunjan, mezi olivovými háji a vinicemi, hrát míčové hry v areálu hotelu a samozřejmě plavat.
Pobyt ve Strunjanu můžete také využít k výletům po některých krásných pobřežních městech a vesnicích, podzemních jeskyních a dalších památkách.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x snídaně (buffet)
neomezený vstup do bazénů s vyhřívanou mořskou vodou v hotelu Svoboda
skupinové cvičení v bazénu pod vedením fyzioterapeuta nebo vodní aerobik
animační programy v hotelu Svoboda
Wi-Fi
parkování

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK: 2,50 EUR/osoba/noc - platí se na místě
dětská postýlka - 10 EUR/noc - platí se na místě v recepci
dřívější check in/pozdní check-out - 70 EUR - platí se na místě v recepci
příplatek za bezlepková jídla - 10 EUR/osoba/noc - platí se na místě v recepci
příplatek za stravu pro montignac/pescatariánskou dietu - 10 EUR/osoba/noc - platí se na místě v recepci

Poznámka

Přistýlka v pokoji Double a Comfort je vhodná pro dítě do 12 let.

Přistýlky v pokoji 1/2+3 Suite jsou vhodné pro max. 2 dospělé osoby a 1 dítě.

  • aperitiv bar
  • bazén venkovní
  • dobíjecí stanice elektroaut
  • parkování
  • prodejna se suvenýry
  • restaurace
  • sauna
  • WI-FI k dispozici dle popisu