Nonna apartmány 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový pokoj, Levandula
9 600 Kč/apartmán
Vlastnosti: 3. patro
Vybavení: francouzské lůžko, klimatizace, koupelna, kuchyňský kout vybavený, SAT/TV, topení, trezor

Přehled cen za ubytování bez dopravy

apartmán pro 2 osoby 9 600 Kč
apartmán pro 4 osoby, Rozmarinus
12 000 Kč/apartmán
Vlastnosti: 3. patro, balkon
Vybavení: francouzské lůžko, klimatizace, koupelna, kuchyňský kout vybavený, ložnice a denní místnost, SAT/TV, topení, trezor

Přehled cen za ubytování bez dopravy

apartmán pro 4 osoby, skladba 1/2+2, 3. patro 12 000 Kč
apartmán pro 3 osoby, Olea
9 600 Kč/apartmán
Vlastnosti: 2. patro, balkon
Vybavení: dvoulůžko, klimatizace, koupelna, kuchyňský kout vybavený, SAT/TV, topení, trezor

Přehled cen za ubytování bez dopravy

apartmán pro 3 osoby (1/2+1) č.1, 2.patro 9 600 Kč
apartmán pro 3 osoby, Citrus
9 600 Kč/apartmán
Vlastnosti: 2. patro
Vybavení: dvoulůžko, klimatizace, koupelna, kuchyňský kout vybavený, SAT/TV, topení, trezor

Přehled cen za ubytování bez dopravy

apartmán pro 3 osoby, skladba 1/2+1, 2. patro 9 600 Kč
apartmán pro 3 osoby, Mentha
9 600 Kč/apartmán
Vlastnosti: 1. patro
Vybavení: dvoulůžko, klimatizace, koupelna, kuchyňský kout vybavený, SAT/TV, topení, trezor

Přehled cen za ubytování bez dopravy

apartmán pro 3 osoby, skladba 1/2+1, balkon moře, č.1, 1.patro 9 600 Kč
apartmán pro 3 osoby, Laurus
9 600 Kč/apartmán
Vlastnosti: 1. patro
Vybavení: dvoulůžko, klimatizace, koupelna, kuchyňský kout vybavený, SAT/TV, topení, trezor

Přehled cen za ubytování bez dopravy

apartmán pro 3 osoby, skladba 1/2+1, 1.patro 9 600 Kč
apartmán pro 4 osoby, Salvia
9 600 Kč/apartmán
Vlastnosti: přízemí, zahrada
Vybavení: dvoulůžko, klimatizace, koupelna, kuchyňský kout vybavený, ložnice a denní místnost, rozkládací pohovka, SAT/TV, topení, trezor

Přehled cen za ubytování bez dopravy

apartmán pro 4 osoby, skladba 1/2+2, přízemí 9 600 Kč
Kód zájezdu: 52542
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Vis / Komiža
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Vis je považován za jeden z nejkrásnějších ostrovů v Jaderském moři, a to z dobrého důvodu! Vzhledem k zachovalosti a rozmanitosti jeho přírody sem po celý rok přijíždějí návštěvníci z celého světa, aby si užili vůně, výhledy a moře. A díky své relativní izolaci se zachovala i architektura ostrova a atmosféru starých časů.

Dědictví ostrova sahá až do starověkých řeckých a římských dob a zanechalo hluboký historický dopad a zachovalé starověké zvyky. Dovolená na Visu je proto jedinečným zážitkem, který se liší od typické dovolené.

 

Nabízíme zde mimořádně kvalitní a moderní ubytování, přitom v zachovaných původních kamenných domech, které jsou doslova magické.

 

Villa Nonna, dům starý asi 400 let, za svou historii prošel dvěma modernizacemi a rekonstrukcemi, z nichž poslední byla provedena v roce 2003. Rekonstrukce vily Nonna zahrnovala vše kromě kamenných zdí, kterým byla obnovena jejich bývalá sláva. Všechna podlaží doznala radikálních změn vzhledem k tomu, že dům je nyní ve funkci činžovního domu se sedmi apartmány. Použitím tradičních materiálů – dřeva, kamene a tepaného železa – byla obnovena autentičnost domu.

 

Přestože Villa Nonna dýchá duchem starých časů, je vybavena nejmodernějším zařízením. Všechny apartmány jsou klimatizované, vybavené trezorem a elektronickými zámky, kvalitními matracemi a satelitní televizí. Koupelny jsou vybaveny nejmodernější sanitou včetně fénu. Dům má vlastní nádrže na vodu. Vše je podřízeno Vaší spokojenosti!

 

Lavandula apartmán

je romantický apartmán Lavanda s výhledem do ulice ve třetím patře domu. Je pohodlný pro dvě osoby. Skládá se z jednoho pokoje 18 m2 a koupelny 4,1 m2.

Apartmán Lavanda je vizuálně rozdělen na dvě části: spací část s francouzskou postelí (v případě potřeby přistýlka), SAT/TV, vestavěná skříň, trezor a obývací část s plně vybaveným kuchyňským koutem, posezením a klimatizací/topením.

Koupelna je vybavena moderním sanitárním zařízením (sprcha/WC, vysoušeč vlasů, otočné zrcadlo), topení, TV/SAT, 2.lůžko, pohled na ulici, velikost: 22,1 m2, francouzská postel.

 

Rosmarinus apartmán

Ve třetím patře domu je jedním ze dvou bytů byt Rozmarinus, který je orientován do vnitrobloku, do dvora. Byt se skládá ze dvou místností: jedna je obývací pokoj cca 18 m2 a druhá je ložnice cca 10 m2. Z obývacího pokoje je vstup na balkon 3 m2. Součástí bytu je i koupelna o velikosti 3,6 m2. Byt je pohodlný pro 2-3 dospělé nebo pár se dvěma dětmi.

Obývací pokoj je vybaven rozkládací pohovkou, SAT/TV, plně vybaveným kuchyňským koutem, sedacím nábytkem, klimatizací/topením a trezorem. Balkon má výhled na střechy Komi a je vybaven kovaným sezením pro 4 osoby. Ložnice obsahuje centrálně umístěnou francouzskou postel, dvě skříně a klimatizaci/topení. Koupelna je vybavena moderním sanitárním zařízením (sprcha/WC, vysoušeč vlasů, otočné zrcadlo), topení, balkon, klimatizace, WC, TV/SAT, postel 2+2, velikost: 34,6 m, francouzská postel.

 

Olea apartmán

Ve druhém patře domu je jedním ze dvou apartmánů apartmán Olea, který je orientován do ulice. Skládá se z jedné místnosti o výměře 23 m2, koupelny o výměře 3,5 m2 a balkonu o výměře cca. 2 m2. Je pohodlný pro dvě osoby nebo pár s dítětem. Byt Olea je vizuálně rozdělen na dvě části; spací prostor s manželskou postelí (v případě potřeby přistýlka), SAT/TV, vestavěná skříň, trezor a obývací část s plně vybaveným kuchyňským koutem, posezením, klimatizací/topením a malým balkonem, který je jako galerie v nádvoří (ulice), která se pod ním táhne. Balkon má malé posezení.

Koupelna je kombinací starých kamenných zdí a moderního sanitárního vybavení (sprcha/WC, vysoušeč vlasů, otočné zrcadlo), topení, balkon, topení, klimatizace, WC, TV/SAT, velikost: 28,5 m2.

 

Citrus apartmán

Ve druhém patře domu je jedním ze dvou apartmánů apartmán Citrus, který je orientován do vnitrobloku. Skládá se z jednoho pokoje o velikosti 21 m2 a koupelny o velikosti 3,2 m2. Je pohodlný pro dvě osoby nebo pár s dítětem. Byt Citrus je vizuálně rozdělen na dvě části; ložnice s manželskou postelí (v případě potřeby přistýlka), SAT/TV, vestavěná skříň, trezor a obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, posezením a klimatizací/topením. Koupelna je kombinací starých kamenných zdí a moderního sanitárního vybavení (sprcha/WC, vysoušeč vlasů, otočné zrcadlo), topení, klimatizace, WC, TV/SAT, velikost: 24,2 m2.

 

Mentha apartmán

V prvním patře domu je jeden ze dvou apartmánů Mentha s výhledem do ulice. Skládá se z jednoho pokoje o velikosti 23 m2 a koupelny o velikosti 3,4 m2. Je pohodlný pro dvě osoby nebo pár s dítětem.

Byt Mentha je vizuálně rozdělen na dvě části; ložnice s manželskou postelí (v případě potřeby přistýlka), SAT/TV, vestavěná skříň, trezor a obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, posezením a klimatizací/topením. Koupelna je kombinací starých kamenných zdí a moderního sanitárního vybavení (sprcha/WC, vysoušeč vlasů, otočné zrcadlo), topení, klimatizace, WC, TV/SAT, velikost: 26,4 m2.

 

Laurus apartmán

V prvním patře domu je jedním ze dvou bytů byt Laurus, který je orientován do vnitrobloku, do dvora. Skládá se z jednoho pokoje o velikosti 21 m2 a koupelny o velikosti 3,1 m2. Je pohodlný pro dvě osoby nebo pár s dítětem. Byt Laurus je vizuálně rozdělen na dvě části; ložnice s manželskou postelí (v případě potřeby přistýlka), SAT/TV, vestavěná skříň, trezor a obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, posezením a klimatizací/topením. Koupelna je kombinací starých kamenných zdí a moderního sanitárního vybavení (sprcha/WC, vysoušeč vlasů, otočné zrcadlo), topení, klimatizace, WC, TV/SAT, velikosti: 24,1 m2.

 

Salvia apartmán

Apartmán Salvia se nachází v přízemí na straně do dvora. Skládá se z jednoho pokoje o velikosti 27 m2 a koupelny o velikosti 4,8 m2. Je pohodlný pro dvě osoby nebo pár s dítětem. V bytě je plně vybavený kuchyňský kout s posezením. Apartmán Salvia je vybaven velkou třímístnou rozkládací pohovkou (v případě potřeby přistýlkou), SAT/TV, klimatizací a topením. Koupelna je kombinací starých kamenných zdí a moderního sanitárního vybavení (sprcha/WC, vysoušeč vlasů, otočné zrcadlo), topení, klimatizace, WC, TV/SAT, velikost: 31,8 m2.

K tomuto bytu náleží i malá zahrádka cca 10 m2 s dřevěným posezením.

 

Doporučujeme navštívit: zámek v přístavu z 15. století; klášter sv. Mikuláše ze 13. století známý jako Muster; románský kostel ze 13. století; barokní svatostánek ze 16. století; secesní stavby; vinný sklep Podšpilja; Výška; Biševo a Modrá jeskyně.

 

Zdejší agentury nabízejí různé výlety do okolí, na přilehlé ostrovy; půjčují mopedy, motorové čluny a vodní skútry.

Magická izolace ostrova, křišťálově čisté moře a nespočet slunečných dnů činí z tohoto místa ideální místo pro dovolenou.

 

 

 

Cena obsahuje

7denní nájem celého bungalovu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
lůžkoviny
ručníky
závěrečný úklid
klimatizace
povinná pobytová taxa

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
parkování - 59 EUR za 7 nocí - parkování je zajištěno na parkovišti zvaném Lovor, 1 minuta chůze od ubytování, u ubytovatele k dispozici vozíky na zavazadla

Poznámka

Autem: Do Visu se můžete dostat autem trajektem Jadrolinija ze Splitu a to po celý rok.
Autobusem s CK: do Splitu a poté trajektem Jadrolinija ze Splitu, trajektové jízdenky Vám budou zajištěny.
Letecky: Letadlem na letiště Split a poté trajektem Jadrolinija ze Splitu (po celý rok).
Vlakem: Vlakem na nádraží ve Splitu a poté trajektem Jadrolinija ze Splitu (po celý rok).
Z města Vis (z přístaviště) do Komiže se dostanete buď taxi službou nebo místním autobusem (mikrobusem) – jednosměrná jízdenka cca. 3,5 EUR/osoba

Olea
Laurus
Mentha
Citrus
Rosmarinus
Lavandula
Salvia