Padova hotel 

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 41110
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Rab / Rab
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: aperitiv bar, bazén venkovní sladká voda , bazén vnitřní sladká voda, kadeřnictví, kavárna, konferenční místnost, masážní salón, prodejna se suvenýry, přístaviště pro čluny, restaurace a lá carte, sauna, solárium, stánek s novinami, televizní místnost, terasa, trezor na recepci , večerní hudba
Sport v hotelu: fitness studio
Sport v blízkosti: minigolf, půjčovna jízdních kol, stolní tenis, tenisové dvorce

Informace o zájezdu

Kompletně zrekonstruovaný hotel Padova se nachází přímo u moře ve stejnojmenné zátoce, v blízkosti starého města Rab. Pěší chůzí podél moře trvá cesta do centra městečka cca 15-20 minut.

V hotelu jsou pokoje dvoulůžkové s možností přistýlky, jednolůžkové, rodinné a pokoje typu suite (až pro 5 osob). Všechny pokoje jsou moderně zařízené a vybavené novým nábytkem, mají LCD SAT/TV, telefon, minibar, trezor, koupelnu s vysoušečem vlasů, klimatizaci, balkon, WI-FI.   

Pokoj Standard Family má manželskou postel a rozkládací gauč pro 2 osoby (v jedné místnosti). Pokoj Family Duplex Suite je dvoupodlažní (mezonet) – ve spodním patře se nachází manželská postel a rozkládací křeslo pro 1 osobu, v horním patře rozkládací gauč pro 2 osoby. Pokoj Family Junior Suite – dva pokoje propojené vnitřními dveřmi – v jednom je manželská postel a rozkládací křeslo pro 1 osobu, v druhém rozkládací gauč pro 2 osoby.

Hostům je k dispozici recepce, bufetová restaurace, lobby bar, restaurace á la carte, TV místnost, vnitřní a venkovní bazén se sladkou vodou. V roce 2019 byly u venkovního bazénu vybudovány tobogány. Vnitřní bazén je v provozu do 30.6. a od 1.9. Nabídka služeb wellness centra: sauny, relaxační místnost, masáže, turecké lázně. Dále je zde kosmetický salon, kadeřnictví; posilovna (v ceně), obchod se suvenýry a tiskem, terasa pro slunění a večerní zábavu, konferenční místnost až pro 200 osob, trezor na recepci. Hotel zajišťuje animaci -Maro Holiday nabízí prvotřídní zábavu pro celou rodinu, jsou tu hgerny, hřiště, dětský promítací sál, pódium a další aktivity, večery s živou hudbou. 

Hosté mohou využít ke sportovnímu vyžití tenisové dvorce, které jsou u hotelu Imperial (od hotelu Padova vzdálené cca 20 min), půjčovnu jízdních kol, běžecké a cyklistické stezky v okolí. V blízkosti hotelu je jachetní přístav. Domácí zvířata nejsou povolena.  Nejbližší pláž se nachází 50 m od hotelu, městská pláž Banova vila je vzdálena 1500 m od hotelu. Možnost přepravy lodním taxi na pláže střediska Suha Punta (cesta trvá cca 25minut).

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
pobytová taxa
klimatizace
WI-FI
parkování

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři
dětská postýlka za příplatek

Poznámka

Dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA !!!

Dítě do 12 let přistýlka (3. lůžko) v 1/2 pokoji se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

Domácí zvířata nejsou povolena.

V případě obsazení 1/2+1 pokoje 1 dosp. os. a 2 dětmi do 12 let platí dítě na řádném lůžku plnou cenu a dítě na přistýlce je zdarma (na řádném lůžku nemá dítě žádnou slevu).

Dospělá osoba v 1/1 pokoji - cena při obsazení dvoulůžkového pokoje pouze jednou osobou ("single use").

Pokoj Standard Family - jedna místnost - manželská postel a rozkládací gauč, maximální obsazenost 4 osoby.

Pokoj Family Duplex Suite - dvoupodlažní, ve spodním patře se nachází manželská postel a rozkládací křeslo, v horním patře rozkládací gauč, maximální obsazenost 5 osob.

Pokoj Family Junior Suite - 2 pokoje propojené vnitřními dveřmi, ložnice s manželskou postelí a rozkládacím křeslem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, maximální obsazenost 5 osob.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.3.2018 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15% !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

 • aperitiv bar
 • bazén venkovní sladká voda
 • bazén vnitřní sladká voda
 • kadeřnictví
 • kavárna
 • konferenční místnost
 • masážní salón
 • prodejna se suvenýry
 • přístaviště pro čluny
 • restaurace a lá carte
 • sauna
 • solárium
 • stánek s novinami
 • televizní místnost
 • terasa
 • trezor na recepci
 • večerní hudba