San Marino Residence autokemp 

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 4116101
Typ ubytování: Pokoj
Poloha: do 200 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Rab / Lopar
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: směnárna, wellness centrum, aperitiv bar, restaurace a lá carte, kadeřnictví, dětský klub, dětské hřiště, prolézačky, obchody různé, pískoviště
Sport v hotelu: tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, potápění, vodní sporty, bowling, nordic walking, cyklistika

Informace o zájezdu

Nově postavená residence San Marino se nachází přímo v kempu San Marino. Má 18 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky a jeden pokoj suite 2+2. Všechny pokoje jsou moderně zařízené a vybavené novým nábytkem, mají SAT/TV, telefon, minibar, koupelnu s vysoušečem vlasů, klimatizaci, bezplatné WI-FI připojení k internetu.  Pokoj Suite 1/2+2 má dvoulůžkovou ložnici a obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby. Polopenze se podává v restauraci autokempu.  

Hostům jsou k dispozici restaurace, obchody, bary, směnárna, trezor na recepci, internetový koutek, WI-FI v celém areálu. Dále dětské hřiště a dětský klub. Ke sportovnímu vyžití slouží hřiště na plážový volejbal, minigolf, tenisové kurty, půjčovna jízdních kol. Nachází se zde take wellness centrum (whirlpool, sauny, masáže), posilovna a kadeřnický a kosmetický salon.

Možnost výletů pěšky nebo na kole po části ostrova Lopar. Velká písečná pláž „Rajska Plaža“ dlouhá 1,5 km, je vzdálená cca100 m od kempu. Je nejideálnějším místem pro rodiny s malými dětmi. Mořská voda je hloubky „po kotníky“ do vzdálenosti 100 metrů! V blízkosti jsou tři pláže pro nudisty (Sahara, Ciganka, Stolac). Na pláži bohatá nabídka místních vodních sportů: potápění, pronájem kanoe, vodní skútry, čluny.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - snídaně švédský stůl
večeře výběr á la carte v restauraci AC San Marino
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
pobytová taxa
klimatizace
W-FI

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři
dětská postýlka za příplatek
domácí zvíře (na vyžádání) za příplatek

Poznámka

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO A STRAVU - ZDARMA

Dítě do 12 let na přistýlce v 1/2+1 pokoji se 2 dosp. os. - ZDARMA!

1-2 DĚTÍ DO 12 LET NA PŘISTÝLCE (3., 4. LŮŽKO) SE 2 DOSPĚLÝMI OSOBAMI V 1/2+2 POKOJI - ZDARMA!

Junior Family Suite 1/2+2 - pokoj má dvoulůžkovou ložnici a obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, jeden vchod, jednu koupelnu, velikost 37 m2.

V případě obsazení 1/2+1 pokoje 1 dosp. os. a 2 dětmi do 12 let platí dítě na řádném lůžku plnou cenu a dítě na přistýlce je zdarma (na řádném lůžku nemá dítě žádnou slevu).

Dospělá osoba v 1/1 pokoji - cena při obsazení 1/2 pokoje pouze jednou osobou (single use).

  • směnárna
  • wellness centrum
  • aperitiv bar
  • restaurace a lá carte
  • kadeřnictví
  • dětský klub
  • dětské hřiště
  • prolézačky
  • obchody různé
  • pískoviště