Vespera hotel - BUS 

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 41090
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 150 m od moře
Typ stravy: polopenze s nápoji
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Lošinj / Mali Lošinj
Doprava: Autobus
Vybavení: prodejna se suvenýry, směnárna, bazén venkovní, aperitiv bar, bazén dětský, restaurace a lá carte, pláž také FKK, terasa, dětský klub, jacuzzi venkovní, dětské hřiště, konferenční místnost, stánek s novinami, internetový kout, dětská herna
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé
Sport v blízkosti: tenisové dvorce, plážový volejbal, minigolf, vodní sporty, půjčovna jízdních kol, kuželky

Informace o zájezdu

Hotel Vespera se nachází v zátoce „Sunčana Uvala“ v nejkrásnější části ostrova, obklopený borovicovým lesem, vzdálený asi 2 km od centra města. Hotel patří do sítě hotelů „Kinder hotels“ a je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Má 4 patra a 3 výtahy, je centrálně klimatizován.

Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky (rozkládací křeslo, které je menší než normální lůžko, doporučujeme pro děti do max. 12 let), jednolůžkové a rodinné (family) pokoje - 2 pokoje propojené vnitřními dveřmi, možno obsadit dvěma dospělými osobami a dvěma dětmi do 16 let, každý pokoj má koupelnu, balkon a možnost 1 přistýlky (60x200 cm) pro další dítě do 12 let.

Hotel má také pokoje přizpůsobené pro invalidní osoby. Pokoje jsou prostorné, moderně zařízené, mají SAT/TV, telefon, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, balkon, WI-FI připojení k internetu, trezor. Minibar za poplatek. Na pokoji je k dispozici 1 plážový ručník/osoba/pobyt + plážová taška/pokoj.

Hostům je k dispozici recepce, klimatizovaná restaurace, velká terasa s vyhlídkou na moře, aperitiv bar, restaurace á la carte Veli Žal, Borik a Lanterna (v blízkosti hotelu u pobřeží), směnárna, prodejna s novinami a suvenýry, kongresové sály. Pro děti je zde dětská herna vybavená hrami pro děti všech věkových kategorií (některé za poplatek – např. PlayStation), několik prostorů pro rodiny s dětmi.

Hotel má komplex venkovních bazénů cca 3.000 m2 na třech poschodích kaskádovitě položených směrem k moři včetně jacuzzi, masážních proudů. Dva bazény pro děti s vodopádem a skluzavkou.

Pro sportovní vyžití jsou v blízkosti hotelu tenisové kurty, škola tenisu, minigolf, stolní tenis, pétanque, víceúčelové hřiště na míčové hry, kuželky, plážový volejbal, půjčovna jízdních kol, vodní sporty a další. Pro děti a dospělé je organizovaná bohatá celodenní animace, kluby pro děti dle věku: Baby Club (2-5 let), Mini Club (5-12 let), Teen Club (12-16 let). Baby a Mini Club funguje v termínech od 3.6. do 10.9. každý den kromě soboty. Možnost hlídání děti i mimo provozní dobu clubu – za poplatek.

Hotel je ideální pro rodiny s dětmi. Rozsah služeb ilustruje i možnost zapůjčení dětského kočárku na místě zdarma

Upozorňujeme, že na pokojích se nesmí kouřit, ani na terase pokoje a pro kouření jsou zvlášť vyhrazeny prostory.

Možnost zapůjčení dětské vaničky, ohřívače na lahve a další potřeb pro malé děti (podle aktuální dostupnosti). Pláže jsou přírodní kamenité s upravenými plochami na slunění se vstupem do vody po žebříku a dvě oblázkové pláže s hrubým pískem vhodné pro malé děti, vzdálené 50-150 m od hotelu. Je zde mnoho možností na ležení, jak ve stínu borovic, tak na přímém slunci. Na pláži jsou sprchy a převlékací kabiny. U pláže v borovém lese je krásné dětské hřiště a také záchranná služba. V blízkosti je nudistická pláž.

Od hotelu do města jezdí pravidelně turistický vláček a u vedlejšího hotelu Aurora je autobusová zastávka, odkud je pravidelné spojení s městem. Hotel organizuje výlety např. na písečný ostrov Susak s prohlídkou a koupáním, dále na ostrov Rab a další.

Doplňující informace k autobusové dopravě: cena je včetně trajektových lístků a transferu - přestup na trajekt v přístavu Valbiska (o.Krk), 
autobus na ostrov Lošinj nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, transfer z přístavu Merag (o.Cres) 
je zahrnut v ceně a je zajištěn os.autem do ubytovacího zařízení chorvatskými partnerskými společnostmi dle smlouvy s CK 
 

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - bohatý švédský stůl(+ show cooking)
u večeře neomezeně točené nealkoholické nápoje (ovocné štávy, voda)
tematické večeře 3x týdně
denní a večerní animační programy pro děti a dospělé
pro děti Baby-club (2-5 let), Mini-club (5-12 let) a Teen-club (12-16 let) s aktivitami 6 dní v týdnu - Baby club a Mini-club mají v ceně polední a odpolední svačinu včetně vody a štávy, Teen club má v ceně odpolední svačinu včetně vody a šťávy
vstup do komplexu venkovních bazénů
slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži (pozor omezený počet)
1 plážový ručník/osoba/pobyt + plážová taška/pokoj
vstup do fitness centra
WI-FI připojení k internetu
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
klimatizace
závěrečný úklid
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
pobytová taxa – POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
povinný jednorázový přihlašovací poplatek - 7 KN/osoba - platí se na místě v recepci
dětská postýlka - 4 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

Dítě do 7 let na přistýlce (3.lůžko) se 2 dospělými osobami v pokoji 1/2 - ZDARMA !!!

Dítě do 16 let na řádném lůžku (3.,4.lůžko) se 2 dospělými osobami v rodinném pokoji 2/2 - ZDARMA !!!

Rodinný pokoj 2/2 Family - jsou to 2 pokoje propojené vnitřními dveřmi, každý pokoj má koupelnu a balkon, pokoj může být obsazen max. 2 dospělými osobami a 2 dětmi do 16 let (řádná lůžka) + další 2 děti do 12 let (přistýlky)

Možnost 1 dítěte do 7 let na lůžku s 1 dospělou osobou v 1/1 pokoji typ Standard balkon park - ZDARMA !


Na všech pokojích je zákaz kouření.

Domácí zvířata nejsou povolena.


Neomezeně nealkoholické nápoje k večeři !

Možnost stravy pro alergiky - za příplatek a na předchozí vyžádání.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 28.02.2018 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15% !!!


Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

bazén u sousedícího hotelu Aurora je společný
Vespera rodinný pokoj
bazén společný s hotelem Aurora
bazén společný s hotelem Aurora
bazén společný s hotelem Aurora
bazén společný s hotelem Aurora
 • prodejna se suvenýry
 • směnárna
 • bazén venkovní
 • aperitiv bar
 • bazén dětský
 • restaurace a lá carte
 • pláž také FKK
 • terasa
 • dětský klub
 • jacuzzi venkovní
 • dětské hřiště
 • konferenční místnost
 • stánek s novinami
 • internetový kout
 • dětská herna