Vespera Family hotel - all inclusive light - BUS 

Vyprodáno 2021
Kód zájezdu: 41090
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 150 m od moře
Typ stravy: all inclusive light
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Lošinj / Mali Lošinj
Doprava: Autobus
Vybavení: aperitiv bar, bazén dětský, bazén venkovní, dětská herna, dětské hřiště, dětský klub, internetový kout, jacuzzi venkovní, konferenční místnost, pláž také FKK, prodejna se suvenýry, restaurace a lá carte, směnárna, stánek s novinami, terasa
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé
Sport v blízkosti: kuželky, minigolf, plážový volejbal, půjčovna jízdních kol, tenisové dvorce, vodní sporty

Informace o zájezdu

Hotel patří do mezinárodní sítě hotelů „Kinder hotels“ a řadí se mezi nejlepší hotely pro rodinnou dovolenou. Hotel se nachází v zátoce „Sunčana Uvala“ v nejkrásnější části ostrova, obklopený borovicovým lesem, vzdálený asi 2 km od centra města. Má 4 patra a 3 výtahy, je centrálně klimatizován.

Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky (rozkládací křeslo, které je menší než normální lůžko, doporučujeme pro děti do max. 12 let), jednolůžkové a rodinné (family) pokoje - 2 pokoje propojené vnitřními dveřmi, možno obsadit dvěma dospělými osobami a dvěma dětmi do 16 let, každý pokoj má koupelnu, balkon a možnost 1 přistýlky (60x200 cm) pro další dítě do 12 let. Hotel má také pokoje přizpůsobené pro invalidní osoby. Pokoje jsou prostorné, moderně zařízené, mají SAT/TV, telefon, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, balkon, WI-FI připojení k internetu, trezor. Minibar za poplatek. Na pokoji je k dispozici 1 plážový ručník/osoba/pobyt + plážová taška/pokoj.

Hostům je k dispozici recepce, klimatizovaná restaurace, velká terasa s vyhlídkou na moře, aperitiv bar, restaurace á la carte Veli Žal, Borik a Lanterna (v blízkosti hotelu u pobřeží), směnárna, prodejna s novinami a suvenýry, kongresové sály. Pro děti je zde dětská herna vybavená hrami pro děti všech věkových kategorií (některé za poplatek – např. PlayStation), několik prostorů pro rodiny s dětmi. Hotel má komplex venkovních bazénů cca 3.000 m2 na třech poschodích kaskádovitě položených směrem k moři včetně jacuzzi, masážních proudů. Dva bazény pro děti s vodopádem a skluzavkou. Pro sportovní vyžití jsou v blízkosti hotelu tenisové kurty, škola tenisu, minigolf, stolní tenis, pétanque, víceúčelové hřiště na míčové hry, kuželky, plážový volejbal, půjčovna jízdních kol, vodní sporty, fittness centrum v samostatné budově s výhledem na bazény a moře a další.

Pro děti a dospělé je organizovaná bohatá celodenní animace, kluby pro děti dle věku. Možnost hlídání děti i mimo provozní dobu clubu – za poplatek. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi. Upozorňujeme, že na pokojích se nesmí kouřit, ani na terase pokoje a pro kouření jsou zvlášť vyhrazeny prostory. Možnost zapůjčení dětské vaničky, ohřívače na lahve a další potřeb pro malé děti (podle aktuální dostupnosti).

Pláže jsou přírodní kamenité s upravenými plochami na slunění se vstupem do vody po žebříku a dvě oblázkové pláže s hrubým pískem vhodné pro malé děti, vzdálené 50-150 m od hotelu. Je zde mnoho možností na ležení, jak ve stínu borovic, tak na přímém slunci. Na pláži jsou sprchy a převlékací kabiny. U pláže v borovém lese je krásné dětské hřiště a také záchranná služba. V blízkosti je nudistická pláž.

Od hotelu do města jezdí pravidelně turistický vláček a u vedlejšího hotelu Aurora je autobusová zastávka, odkud je pravidelné spojení s městem. Hotel organizuje výlety např. na písečný ostrov Susak s prohlídkou a koupáním, dále na ostrov Rab a další. Hotel zajišťuje transfer z letiště na ostrově Lošinj do hotelu a zpět na předchozí vyžádání. 

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - bohatý švédský stůl, u večeře neomezeně točené nealkoholické nápoje (ovocné štávy, voda)
denní a večerní animační programy pro děti a dospělé (6 dní v týdnu), pro děti Baby-club (2-5 let), Mini-club (5-8 let), Junior-club (8-12 let) a Teen-club (12-16 let) s aktivitami 6 dní v týdnu
obědovou svačinu pro děti do 12 let (s předchozím vyžádáním) a to ve všední dny pro Baby, Mini a Junior Club, odpolední občerstvení, voda a džusy v klubu Baby, Mini, Junior a Teen (ve všední dny otevřených klubů)
vstup do komplexu venkovních bazénů, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži (omezený počet), 1 plážový ručník/osoba/pobyt + plážová taška/pokoj
vstup do fitness centra
WI-FI
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
klimatizace
závěrečný úklid
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
pobytová taxa – POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
povinný jednorázový přihlašovací poplatek - 25 Kn/os. - platí se na místě v recepci
dětská postýlka - 8 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

Dítě do 7 let na přistýlce (3.lůžko) se 2 dospělými osobami v pokoji 1/2 - ZDARMA !!!

Dítě do 16 let na řádném lůžku (3.,4.lůžko) se 2 dospělými osobami v rodinném pokoji 2/2 - ZDARMA !!!

Rodinný pokoj 2/2 Family - jsou to 2 pokoje propojené vnitřními dveřmi, každý pokoj má koupelnu a balkon, pokoj může být obsazen max. 2 dospělými osobami a 2 dětmi do 16 let (řádná lůžka) + další 2 děti do 12 let (přistýlky)

Možnost 1 dítěte do 7 let na lůžku s 1 dospělou osobou v 1/1 pokoji typ Standard balkon park - ZDARMA !

Na všech pokojích je zákaz kouření.

Domácí zvířata nejsou povolena.

Možnost stravy pro alergiky - za příplatek a na předchozí vyžádání.

MIMOŘÁDNÁ SLEVA -10 % Z UBYTOVÁNÍ PŘI ZAKOUPENÍ OD 4.8. DO 12.8. PRO TERMÍNY 21.8.-18.9.2021 (SPO10)

MIMOŘÁDNÁ SLEVA -5 % Z UBYTOVÁNÍ PŘI ZAKOUPENÍ OD 4.8. DO 12.8. PRO TERMÍNY 14.8.-21.8.2021 (SPO5)

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně

bazén u sousedícího hotelu Aurora je společný
Vespera rodinný pokoj
bazén společný s hotelem Aurora
bazén společný s hotelem Aurora
bazén společný s hotelem Aurora
bazén společný s hotelem Aurora
 • aperitiv bar
 • bazén dětský
 • bazén venkovní
 • dětská herna
 • dětské hřiště
 • dětský klub
 • internetový kout
 • jacuzzi venkovní
 • konferenční místnost
 • pláž také FKK
 • prodejna se suvenýry
 • restaurace a lá carte
 • směnárna
 • stánek s novinami
 • terasa