Aurora (wellness&conference) hotel - BUS 

Vyprodáno 2021
Kód zájezdu: 41085
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 150 m od moře
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Lošinj / Mali Lošinj
Doprava: Autobus
Vybavení: bazén venkovní mořská voda, dětské hřiště, lehátka u bazénu, sauna, slunečníky u bazénu, sprchy na pláži, wellness centrum
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé, fitness studio

Informace o zájezdu

Hotel Aurora je moderní hotel a nachází se v zátoce „Sunčana Uvala“ v nejkrásnější části ostrova, obklopený borovicovým lesem, vzdálený asi 2 km od centra města. Hotel je centrálně klimatizován nebo vytápěn, je v provozu po celý rok, má 4 patra a 3 výtahy.

Pokoje jsou dvoulůžkové, typu Standard, Standard Plus, Classic, Premium a pokoje Suite. Pokoje Standard a Classic nemají možnost přistýlky. U pokojů Standard plus je přistýlka možná pouze pro dítě do 5 let, u pokojů Premium je přistýlka možná pro dítě nebo dospělou osobu. Pokoj Suite se skládá z dvoulůžkové ložnice a denní místnosti s možností 2 přistýlek (přistýlky pouze pro děti do 12 let).

Všechny pokoje jsou prostorné, moderně vybavené, mají SAT/TV, telefon, trezor, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, WI-FI, balkon. Pohled na moře má pouze pokoj Premium BM. U ostatních pokojů na mořskou stranu je pohled na moře částečně zakryt stromy. Pokoje Classic mají pohled na les a tenisové kurty. Minibar za poplatek.

Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace s částí á la carte a terasou s překrásným výhledem na moře, lobby bar, kavárna, směnárna, kadeřnický salón, prodejna s novinami a suvenýry, ambulance, pně vybavený konferenční sál pro 350 hostů. Hotel má venkovní bazén s mořskou vodou, dětský bazén, vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou (v sezóně uzavřen); dále klienti mohou využít služby wellness centra Aura botanic SPA (za poplatek kromě saun, relax zóny) – obsahuje relax zónu, několik druhů saun, jacuzzi, solarium, masážní a kosmetický salón.

V blízkosti hotelu slouží ke sportovnímu vyžití fitness centrum, tenisové kurty, škola tenisu, víceúčelové hřiště na míčové hry, minigolf, kuželky, pétanque, plážový volejbal, stolní tenis, půjčovna jízdních kol, vodní sporty a další. Pro děti a dospělé je organizovaná bohatá celodenní animace ve spolupráci s hotelem Vespera, kluby pro děti dle věku.

Pláže jsou přírodní kamenité s upravenými plochami na slunění, dvě oblázkové pláže s hrubým pískem vhodné pro malé děti, vzdálené 50-150 m od hotelu. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži v ceně (omezený počet). Na pláži je dětské hřiště a také záchranná služba, několik restaurací á la carte. V blízkosti je nudistická pláž. 

 

Doplňující informace k autobusové dopravě: Autobus na ostrov Lošinj nezajíždí, trajektem z přístavu Valbiska cestují klienti sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer z přístaviště Merag do místa ubytování na ostrově Lošinj je zahrnut v ceně, je zajištěn mikrobusem, osobním autem chorvatskou partnerskou společností, taxi službou.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x snídaně - bohatý švédský stůl
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
klimatizace
WI-FI
doprava
Na pokojích župan a dom. přezůvky, dále sauna, relax zóna a posilovna (dle obsazenosti)
využívání venkovního bazénu s mořskou vodou a vnitřního bazénu s vyhřívanou mořskou vodou (otevřen pouze mimo sezonu), lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži (omezený počet), 1 ručník a taška na pláž/osoba/pobyt
denní a večerní animační programy pro děti a dospělé v hotelu Vespera, pro děti Mini-club (5-8 let), Junior-club (8-12 let) a Teen-club (12-16 let) s aktivitami 6 dní v týdnu vyjma pondělí mimo sezónu
v sezóně (11.6.-4.9.) každý den sportovní aktivity: aerobic, aqua aerobic, různé typy cvičení, fitness centrum v samostatné budově před hotelem s výhledem na bazény i moře

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
cena rovněž nezahrnuje nápoje k večeři
pobytová taxa – POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
povinný jednorázový přihlašovací poplatek - 25 KUN/osoba - platí se na místě v recepci
večeře za příplatek (platí se v CK/u prodejce)
dětská postýlka - 8 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

Dítě do 5 let na přistýlce (rozměr 75x180 cm) se 2 dospělými osobami v pokoji Standard Plus balkon moře - ZDARMA !!!

Dítě do 12 let na přistýlce (rozměr 100x185 cm) se 2 dospělými osobami v pokoji Premium balkon moře či balkon park - ZDARMA !!!

Dvě děti do 12 let na přistýlce (3.,4.lůžko) se 2 dospělými osobami v pokoji Suite balkon moře - ZDARMA !!!

Pokoj Suite se skládá z jedné dvoulůžkové ložnice a denní místnosti s gaučem o velikosti 100x185 cm, možno obsadit maximálně dvěma dospělými osobami a dvěma dětmi do 12 let (obě děti jsou zdarma).

Pokoj 1/1 - cena při obsazení 1/2 pokoje pouze jednou osobou (single use) - možné pouze v okrajových termínech.

Domácí zvířata nejsou povolena.

Možnost stravy pro alergiky na předchozí vyžádání.

MIMOŘÁDNÁSLEVA -10 % Z UBYTOVÁNÍ PŘI ZAKOUPENÍ OD 22.7. DO 31.7. PRO TERMÍNY 24.7.-1.8. a 14.8.-2.10.2021 (SPO 10)

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

  • bazén venkovní mořská voda
  • dětské hřiště
  • lehátka u bazénu
  • sauna
  • slunečníky u bazénu
  • sprchy na pláži
  • wellness centrum