Malin hotel - BUS 

Vyprodáno 2022
Kód zájezdu: 40925
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 50 m od moře
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Krk / Malinska
Doprava: Autobus
Vybavení: aperitiv bar, aquapark, dětské hřiště, jacuzzi společná, masážní salón, restaurace a lá carte, sauna, solárium, sprchy na pláži, vinárna, WC na pláži
Sport v hotelu: animace pro děti
Sport v blízkosti: minigolf, posilovna, potápění, vodní sporty

Informace o ubytování

Hotel Malin se nachází v zeleni, jen několik minut pěší chůze od centra města Malinska. Jedná se o elegantní a pohodlný hotel, vhodný pro všechny věkové generace. 

Hotel je zcela klimatizovaný. Pokoje v hotelu jsou jednolůžkové, dvoulůžkové s možností přistýlky, rodinné 2+2. Pokoje mají SAT/TV, telefon, minibar, trezor, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, WI-FI. Pokoje Standard jsou bez balkonu, mají francouzský balkon. Rodinné pokoje mají dvoulůžkovou ložnici a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 děti do 12 let (160x200), 2 koupelny.

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, aperitiv bar s terasou, plážový bar, internetový koutek na recepci, wellnes & spa-centrum (za poplatek), venkovní bazén pro dospělé a děti, obchod se suvenýry, parkoviště (za poplatek), restaurace á la carte Mulino na pláži. Ke sportovnímu vyžití slouží minigolf, vodní sporty, potápění a další. V hlavní sezoně hotel zajišťuje animaci pro dospělé a děti - živá hudba v restauraci Mulino, různé programy a vystoupení, tematické večeře, sportovní a rekreační programy na pláži, MINI club pro děti 4-12 let, TEEN club pro děti 12-17 let (v hlavní sezóně). Pro děti je zde také dětské hřiště. 

Oblázkové, písčité, přírodní kamenité, betonové pláže s pozvolným přístupem do moře jsou přímo pod hotelem, vzdálené cca 50 m. Lehátka a slunečníky na pláži jsou dispozici za poplatek. Po cca 200 m chůze směrem do města začíná udržovaná městská (písčitá, přírodní kamenitá, betonová) pláž s pozvolným přístupem do moře, která je vybavená WC a sprchami.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x snídaně - švédský stůl se zdravým koutkem
výměna ručníků
úklid pokoje
klimatizace
WI-FI
závěrečný úklid
využívání venkovního bazénu
animace (1.6.- 1.9.)
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
večeře - švédský stůl + točené místní nápoje: pivo, víno, minerální voda - 10 EUR/den - platí se na místě v recepci - nutné hlásit při objednávce !!!
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK - cca 1,50 EUR/den/osoba - platí se na místě v recepci (dle aktuálně platné místní Vyhlášky)
dětská postýlka (na vyžádání) - 7 EUR/den - platí se na místě v recepci
Spa & Beauty center cca 15 EUR/3 hodiny (finská sauna, bio sauna, masáže) - platí se na místě v recepci

Poznámka

DÍTĚ DO 12 LET NA PŘISTÝLCE V 1/2 POKOJI SE 2 DOSP. OS. - ZDARMA !

DVĚ DĚTI DO 12 LET NA PŘISTÝLCE V 1/2 FAMILY POKOJI SE 2 DOSP. OS. - ZDARMA !

SLEVA 5 % (SPO) - sleva platí pro rezervace po celou sezonu a platí v termínech do 18.6. a od 17.9. !!! Slevu je možné sčítat se slevou za včasný nákup.

SLEVA 5 % (SPO) - sleva platí pro rezervace pouze do 1.5.2022 a platí v termínech 18.6.-9.7. a 27.8.-17.9. !!! Slevu je možné sčítat se slevou za včasný nákup.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 28.2.2022 SLEVA 15 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!!

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 30.4.2022 SLEVA 10 % Z CENY UBYTOVÁNÍ (RB 10%) !!!

Výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

SLEVA 5 % PRO SENIORY 60+ - sleva platí pro rezervace po celou sezonu !!! Slevu je možné sčítat se slevou za včasný nákup. TATO SLEVA NENÍ ZAHRNUTÁ V CENĚ.

Wellness & SPA
Wellness & SPA
Wellness & SPA
Wellness & SPA
Wellness & SPA
Wellness & SPA
Wellness & SPA
Wellness & SPA
Wellness & SPA
Wellness & SPA
Kids Club
Kids Club
Kids Club
Kids Club
Kids Club
Malinska městečko
 • aperitiv bar
 • aquapark
 • dětské hřiště
 • jacuzzi společná
 • masážní salón
 • restaurace a lá carte
 • sauna
 • solárium
 • sprchy na pláži
 • vinárna
 • WC na pláži