Blue Waves Resort 

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 40922
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Krk / Malinska
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bazén venkovní sladká voda , aperitiv bar, bazén vnitřní sladká voda, bazén dětský venkovní sladká voda , terasa, dětský klub, jacuzzi společná, dětské hřiště, sauna, bar u bazénu, masážní salón, parkování, bar na pláži, garáž
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé, fitness studio

Informace o zájezdu

Hotel Blue waves resort se nachází v bezprostřední blízkosti moře, s centrem Malinské je spojeno cca 2 km dlouhou pobřežní promenádou. Hotel je zcela klimatizovaný a tvoří jej tři oddělené pavilony, z nichž ani jeden nemá více než 3 poschodí. Pokoje jsou dvoulůžkové až šestilůžkové. Všechny pokoje mají LCD SAT/TV, telefon, minibar, trezor, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, WI-FI.

Pokoje Superior mají cca 24 m2, manželskou postel a gauč, balkon nebo terasu (předzahrádku) s pohledem na moře. Obsazenost pokoje je maximálně 2 dospělé osoby.

Pokoje Family Superior Suite mají cca 50 m2, dvě ložnice s manželskou postelí nebo jednu ložnici s manželskou postelí a jednu s oddělenými lůžky, denní místnost s gaučem na rozložení (200x140 cm), balkon nebo předzahrádku s pohledem na moře. Pokoj musí být obsazen minimálně 4 plně platícími osobami a maximální obsazenost je 4 dospělé osoby a 2 děti do 12 let nebo 5 dospělých osob.

Komplex nabízí veliký venkovní bazén s plochou na slunění a další bazén pro děti s dětským koutkem pro hraní. Bazény mají sladkou vodu. Hlavní restaurace se nachází přímo na pláži a je dvoupatrová, s venkovní terasou s pohledem na moře. Komplex má několik barů: na pláži Beach bar, u hlavního venkovního bazénu Pool bar a vedle recepce je Lobby bar s malou terasou. Hotel má Wellness centrum (finská a bio sauna, parní koupel, možnost masáží) - za poplatek a relax zónu, která je bezplatná (vnitřní bazén, jacuzzi, fitness). Komplex má své ohraničené parkoviště (parkování zdarma) a také podzemní garáže pro 25 aut (za poplatek). WI-FI na pokojích i v ostatních prostorách hotelu je zdarma. Pro děti je zde dětské hřiště. Komplex zajišťuje animaci pro děti a dospělé v období 15.6.-15.9. Pro děti – tematické hry a výtvarné dílny (každý den kromě soboty), mini disco (3x týdně);  pro dospělé – aqua aerobic, večery s živou hudbou (3x týdně). Domácí zvířata zde nejsou povolena. Pláže jsou oblázkové s pozvolným vstupem do moře, vzdálené cca 30 m.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
parkování na venkovním parkovišti
WI-FI připojení k internetu
lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži před hotelem (limitovaný počet)
Health&Relax zóna (vnitřní bazén, jacuzzi, fitness)

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři
pobytová taxa – POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
parkování v garáži hotelu - 10 EUR/auto/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

Pokoj Family Superior Suite je o velikosti cca 50 m2, dvě ložnice s manželskou postelí a jednu s oddělenými lůžky, denní místnost s gaučem na rozložení (200x140), pokoje musí být obsazen min. 4 plně platícími osobami a max. obsazenost je 4 dospělé osoby a 2 děti do 12 let nebo 5 dospělé osoby.

Dětská postýlka na předchozí vyžádání - ZDARMA !

Domácí zvířata nejsou povolena.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 28.2.2018 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15% !!!

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.3.2018 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

 • bazén venkovní sladká voda
 • aperitiv bar
 • bazén vnitřní sladká voda
 • bazén dětský venkovní sladká voda
 • terasa
 • dětský klub
 • jacuzzi společná
 • dětské hřiště
 • sauna
 • bar u bazénu
 • masážní salón
 • parkování
 • bar na pláži
 • garáž