Port 9 apartmány s polopenzí - BUS 

Vyprodáno 2020
Kód zájezdu: 62573
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 200 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Korčula / Korčula
Doprava: Autobus
Vybavení: aperitiv bar, bazén venkovní mořská voda, dětské hřiště, kadeřnictví, obchod s občerstvením, pivnice, prodejna se suvenýry, samoobsluha, taverna, televizní místnost, terasa
Sport v hotelu: animace pro děti, hřiště pro míčové hry, minigolf, plážový volejbal, stolní tenis, tenisové dvorce, vodní sporty
Sport v blízkosti: potápění

Informace o zájezdu

Resort Port 9 je luxusní a moderní komplex umístěný přímo na mořském břehu v klidné zátoce „Zátoka mušlí“ na ostrově Korčula. Centrum města Korčula je vzdáleno cca 3 km a trajektiště Orebić - Dominče cca 600 m. Resort Port 9 je rozlehlý areál s nabídkou ubytování v hotelu, apartmánech a mobilních chatách.

Apartmány Port 9 mají ložnici(e), denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, SAT/TV, telefon, koupelnu s vysoušečem vlasů, klimatizaci, balkon nebo terasu, WI-FI.
Typy apartmánů:
typ A (1/2+2) - 1 ložnice se 2 lůžky, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby 
typ C (1/3+2) - 1 ložnice se 3 lůžky, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby   
typ B (2/2+2) - 2 ložnice se 2 lůžky, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, druhé WC

V resortu mají hosté k dispozici recepci, směnárnu, dvě centrální restaurace, restaurace a la carte, lobby bar, venkovní terasu s živou hudbou, bary u bazénu, grill bar a tavernu na pláži, venkovní bazény pro dospělé a děti, wellness & spa centrum, dětské hřiště, WI-FI, parkoviště (za poplatek). Ke sportovnímu vyžití slouží multifunkční hřiště pro míčové hry (tenis, basketbal, volejbal), minigolf, stolní tenis, lezecká stěna, půjčovna jízdních kol a bohatá nabídka místních vodních sportů. V blízkosti je také potápěčská škola. V hlavní sezoně hotel zajišťuje animace pro děti (Mini klub). Pro návštěvu historického města Korčula je možno využít lodní taxi.

Pláže jsou oblázkové, písčité i přírodní skalnaté se schůdky do moře, vzdálené cca 100 m od hotelu. Jedna z pláží je velmi vhodná pro děti, neboť pláž je ze sypkého písku a postupně se svažuje do moře. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek. 
 

Doplňující informace k autobusové dopravě. Autobus na ostrov Korčula nezajíždí, trajektem z přístavu Orebič cestují klienti sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer z přístaviště Dominče do místa ubytování na ostrově Korčula je zahrnut v ceně, je zajištěn mikrobusem, osobním autem chorvatskými partnerskými společnostmi, taxi službou.

Cena obsahuje

7x polopenze - švédský stůl
7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
lůžkoviny
ručníky
klimatizace
WI-FI
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
závěrečný úklid 30 EUR/APT - platí se na místě v recepci

Poznámka

AKC 7=6 - uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 v termínech do 20.6. a od 5.9.2020! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU OD 29.5. MIMOŘÁDNÁ SLEVA 20 % Z CENY UBYTOVÁNÍ PRO TERMÍNY OD 20.6. DO 5.9. (UNIQUE 20% DISCOUNT) !! Slevy se nesčítají!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

1/4 APT a 1/5 APT musí být obsazen minimálně 2 plně platícími osobami. 1/6 APT musí být obsazen minimálně 3 plně platícími osobami.

Dětská postýlka (na vyžádání) zdarma.

 • aperitiv bar
 • bazén venkovní mořská voda
 • dětské hřiště
 • kadeřnictví
 • obchod s občerstvením
 • pivnice
 • prodejna se suvenýry
 • samoobsluha
 • taverna
 • televizní místnost
 • terasa