Port 9 Aminess hotel - BUS 

Vyprodáno 2022
Kód zájezdu: 62561
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 200 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Korčula / Korčula
Doprava: Autobus
Vybavení: aperitiv bar, bar na pláži, bar u bazénu, bazén venkovní, café bar, dětské hřiště, konoba, recepce centrální, restaurace, restaurace a lá carte, terasa, wellness centrum, WI-FI k dispozici dle popisu
Sport v hotelu: animace pro děti, hřiště pro míčové hry, minigolf, potápění, půjčovna jízdních kol, sportovní centrum, stolní tenis, vodní sporty

Informace o ubytování

„Lungo Mare“ s bujnou borovicovou vegetací přivádí návštěvníky ze starého města do zálivu mušlí, kde se nachází hotel, který je součástí letoviska. Resort je pojmenován po 9 věžích, které vždy chránily přístav Korčula, a nabízí svým návštěvníkům luxus, eleganci a klid. Idylu tohoto letoviska tvoří prostředí bazénu, který přetéká a splývá s otevřeným mořem, stinný baldachýn starých olivových hájů a místa, kde se jídlo a víno stávají uměním.

Resort Port 9 je luxusní a moderní komplex umístěný přímo na mořském břehu v klidné zátoce „Zátoka mušlí“ na ostrově Korčula. Centrum města Korčula je vzdáleno cca 3 km a trajektiště Orebić - Dominče cca 600 m. Resort Port 9 je rozlehlý areál a nabízí relaxační rodinnou dovolenou v moderních zařízení obklopených olivovníky, borovicemi, cypřiši a fíkovníky. Hotelový komplex se skládá ze 4 pavilónů Makun, Timun, Petral a Orno , butiq hotelu Melion, v luxusních apartmánů a mobilních chat.
 
Všechny objekty jsou zcela klimatizovány a luxusně vybaveny. Pokoje jsou typu Comfort, Superior, Family (2+2), Junior Suite (2+2).
Pokoje mají SAT/ LCD TV, trezor, minibar, koupelnu, fén, klimatizaci, balkon, WI-FI. Pokoje Comfort jsou bez možnosti přistýlky, pokoje Superior mají možnost jedné přistýlky. Rodinný pokoj Family má 2 pokoje propojené vnitřními dveřmise 2 koupelnami. Junior Suite má dvoulůžkovou ložnici a denní místnost s rozkládacím gaučem. 
   
Hostům je k dispozici recepce, centrální restaurace, lobby aperitiv bar, pivnice, taverna, terasa, snack bar, koktejl bar, (cca 10 různých restaurací a barů), TV místnost, kadeřnický salón, obchod se suvenýry, samoobsluha v přilehlém kempu, WI-FI, nehlídané parkoviště Středisko má 2 venkovní bazény s mořskou vodou (100 m2 i 70 m2), pro dospělé pak ještě 1 venkovní bazén se sladkou vodou (400 m2). Pro děti je zde dětský bazén se sladkou vodou (60 m2), dětské hřiště. V hlavní sezoně středisko zajišťuje animaci pro děti (Mini klub) i dospělé. Ke sportovnímu vyžití slouží 2 tenisové dvorce s umělým povrchem, stolní tenis, minigolf, hřiště pro míčové hry (beach voley, košíková-umělý porvrch), vodní sporty, Aquapark a další. V blízkosti je potápěčská škola. Pláže jsou oblázkové, písčité i přírodní skalnaté se schůdky do moře, vzdálené cca 100 m. Jedna z pláží je velmi vhodná pro děti, neboť pláž je ze sypkého písku a postupně se svažuje do moře. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek. Je zde možnost pro návštěvu města Korčula využít lodní taxi.

Pokud cestujete s dětmi, najdete zde vše, co potřebujete, od pláže a bazénů až po restaurace, bary, špičková zábavní a sportovní zařízení.

Informace o zájezdu

Doplňující informace k autobusové dopravě. Autobus na ostrov Korčula nezajíždí, trajektem z přístavu Orebič cestují klienti sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer z přístaviště Dominče do místa ubytování ve městečku Korčula NENÍ ZAHRNUT V CENĚ (hotelové společnosti jej neposkytují). Klienti si vše zajišťují sami svépomocí a platí na místě (využití místní taxi služby, místní hromadné dopravy). Do Aminess Port 9, který je vzdálený cca 500 m od přístavu Dominče, je možné dojít pěšky.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - snídaně i večeře švédský stůl
úklid pokoje
výměna ručníků
klimatizace
závěrečný úklid
WI-FI
využívání venkovního bazénu
pobytová taxa
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři

Poznámka

Dětská postýlka (vyžádání) - ZDARMA !!!

1/4 pokoj Family má 2 pokoje propojené vnitřními dveřmi a může být obsazen max. 2 dospělými osobami a 2 dětmi do 14 let.

1/4 Junior Suite má dvoulůžkovou ložnici a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a může být obsazen max. 2 dospělými osobami a 2 dětmi do 14 let.

Jednolůžkové pokoje jsou s příplatkem +50% v termínu od 21.5. do 18.6. a od 3.9. do 8.10. V ostatních termínech je příplatek +75% k ceně 2-lůžkového pokoje (single use).


!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 28.2.2022 SLEVA 15% Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 31.3.2022 SLEVA 10% Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Slevy se nesčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

SLEVA 10 % PRO SENIORY 65+ platí v termínech pobytu do 18.6. a od 17.9.2022 ! Slevy se nesčítají. Sleva není vypočtena v ceně.

recepce
recepce
Pokoj comfort balkon park S2BP
Pokoj comfort balkon park S2BP
Pokoj comfort balkon park S2BP
Pokoj superior balkon park S3BP
Pokoj superior balkon park S3BP
Superior Suite balkon HA2B
Superior Suite balkon HA2B
Superior Suite balkon HA2B
Rodinný pokoj balkon S2FP
Rodinný pokoj balkon S2FP
Rodinný pokoj balkon S2FP
bazén
bazén
bazén
bazén
infinity bazén
infinity bazén
SPA
SPA
SPA
Konferenční místnost
Restaurace a bary: Ala Longa
Restaurace a bary: Argola
Restaurace a bary: Lanterna
Restaurace a bary: Lustrin
Restaurace a bary: Madir
Restaurace a bary: Matrikula
Restaurace a bary: Matrikula
Art_gallery_a Concept_store_
Art_gallery_a Concept_store_
 • aperitiv bar
 • bar na pláži
 • bar u bazénu
 • bazén venkovní
 • café bar
 • dětské hřiště
 • konoba
 • recepce centrální
 • restaurace
 • restaurace a lá carte
 • terasa
 • wellness centrum
 • WI-FI k dispozici dle popisu