Mlini Villas apartmány 

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 62234
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 50 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Jižní Dalmácie / Mlini
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Apartmány Villas Mlini jsou obklopeny středomořskou vegetací a nachází se přímo u moře před hotelem Astarea v městečku Mlini. Centrum městečka je vzdáleno cca 8 minut pěší chůze po přímořské promenádě lemované udržovanou zelení (cca 200 m). Dubrovník je vzdálen cca 12 km, a je zde možnost dopravního spojení místním autobusem nebo lodí, která odjíždí z mola pod hotelem a přiveze vás přímo do historického centra Dubrovníku. Letiště Dubrovník je vzdáleno 10 km.
Apartmánové vilky jsou umístěné v mírném svahu a jsou vybavené moderním nábytkem. Apartmány mají 30-49 m2, dvoulůžkovou ložnici, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, SAT/TV, telefon, WI-FI, trezor, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, balkon na mořskou stranu.

Hosté z apartmánů mají k dispozici v hotelu Astarea: recepci, směnárnu, restauraci, aperitiv bar, piáno bar s terasou, televizní místnost, prodejnu suvenýrů kadeřnictví, kulečník, stolní tenis, fitness centrum, saunu, vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou, venkovní bazén, tavernu u pláže, parkoviště. Hosté si mohou přikoupit stravování (snídaně, oběd, večeře) v hotelu Astarea. Pláž je oblázková, pozvolně se svažující do moře, vzdálena cca 50 metrů od apartmánů. V moři jsou kamínky a písek. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek. 

Tato destinace je pouze na vlastní dopravu.

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu,
lůžkoviny
výměna
závěrečný úklid
klimatizace
WI-FI
využití bazénu u hotelu Astarea
parkovné

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
pobytová taxa – POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)

Poznámka

Možnost dokoupení stravování (snídaně, oběd, večeře) - švédský stůl se podávají v hotelu Astarea.