Mlini hotel 

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 62235
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 50 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Jižní Dalmácie / Mlini
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: klimatizován celý hotel, recepce centrální, terasa, výtah, WI-FI k dispozici dle popisu

Informace o zájezdu

Hotel Mlini, je obklopen středomořskou vegetací a nachází se přímo u moře v městečku Mlini. Centrum městečka je vzdáleno cca 8 minut pěší chůze po přímořské promenádě lemované udržovanou zelení (cca 200 m). Dubrovník je vzdálen cca 12 km, a je zde možnost dopravního spojení místním autobusem nebo lodí, která odjíždí z mola pod hotelem Astarea a přiveze vás přímo do historického centra Dubrovníku. Letiště Dubrovník je vzdáleno 10 km.

Hotel je plně klimatizován, má recepci, výtah, restauraci, aperitiv bar, letní terasu. Pokoje v hotelu jsou jednolůžkové, dvoulůžkové typu Classic, Superior, Deluxe. Všechny Pokoje mají SAT/TV, telefon, koupelnu vysoušeč vlasů, minibar, trezor, klimatizaci, WI-FI, balkon.

Pokoje Classic jsou pouze dvoulůžkové a mají balkon do parku. Pokoje Superior a Deluxe mají balkon na mořskou stranu a možnost přistýlky.

Hotel je umístěn v sousedství hotelu Astarea a hosté využívaní veškerých služeb tohoto hotelu. V hotelu Astarea je hostům k dispozici: směnárna aperitiv bar, piáno bar s terasou, televizní místnost, prodejna suvenýrů kadeřnictví, kulečník, stolní tenis, fitness centrum, sauna, vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou, venkovní bazén, taverna u pláže, parkoviště.

Pláž je oblázková, pozvolně se svažující do moře, vzdálena cca 50 m. od hotelu. V moři jsou kamínky a písek. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek.  

Tato destinace je pouze na vlastní dopravu.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
klimatizace
WI-FI
využití bazénu u hotelu Astarea
parkovné

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
nápoje k večeři
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)

Poznámka

Možnost příplatku plné penze.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

  • klimatizován celý hotel
  • recepce centrální
  • terasa
  • výtah
  • WI-FI k dispozici dle popisu