Petalon apartmány  

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 10360
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 200 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Vrsar
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: prodejna se suvenýry, pizzerie, bazén venkovní sladká voda , aperitiv bar, bazén dětský venkovní sladká voda , kavárna, kadeřnictví, dětské hřiště, stánek s novinami, bar u bazénu, společenská místnost, klimatizovaná restaurace, masážní salón, samoobsluha
Sport v blízkosti: tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, půjčovna jízdních kol, aquaaerobic, ranní gymnastika, škola tance, túry na kolech, sportovní centrum

Informace o zájezdu

Komplex Petalon se nachází v bezprostřední blízkosti města Vrsar, do kterého přijdete procházkou kolem moře asi za deset minut. Rozkládá se na malém poloostrově, v zeleni, obklopen plážemi. Je to komplex s řadou pavilonů a apartmánů.


Apartmány jsou pro 3-6 osob, mají sociální zařízení, kompletně vybavený kuchyňský kout včetně mikrovlnné trouby a kávovaru, SAT/TV, telefon, trezor, vysoušeč vlasů, klimatizaci, balkon, WI-FI.

Typ N31+ - 35 m2, dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím křeslem (přistýlka vhodná pro dospělou osobu)

Typ N42+ - 44 m2, dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj

Typ N62 – 56m2, dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj se dvěma rozkládacími gauči (pro 2 dosp.osoby)

Pláže jsou pěkné, upravené, kamenné s plochami na slunění, vzdálené 50-200m. Hostům je k dispozici klimatizovaná centrální restaurace, aperitiv bar s kavárnou, pizzerie Portun, bar u bazénu, obchody, bankomat, fitness centrum. 

Je zde venkovní bazén a bazén pro děti se sladkou vodou. Lehátka u bazénu i na pláži jsou za poplatek. U bazénu je velká taneční terasa, bar.  Animace pro dospělé a děti denně kromě soboty: pro děti ve věku 4-11 let je tu Mini club s animací (2 hodiny dopoledne a 2 hodiny odpoledne), večerní program pro děti a mládež (mini disco, mini kabaret apod.), dětské hřiště.  Pro dospělé v rámci animace: zumba, aquaerobik, aerobik, sportovní turnaje a další, dále večery s živou hudbou, různá vystoupení a show na terase u bazénu. V objektu je sportovní centrum „Porto Sole“ s 10 tenisovými dvorci, stolním tenisem, minigolfem, víceúčelovým hřištěm. V blízkosti vodní sporty (na pláži), potápěčské centrum, půjčovna jízdních kol a další. 
 

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
výměna lůžkovin a ručníků každý čtvrtý den
klimatizace
WI-FI
závěrečný úklid
pobytová taxa
parkování (nehlídané)

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování

Poznámka

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA !!!

Dětská postýlka pro dítě do 2 let - ZDARMA !!!

Domácí zvířata nejsou povolena.

Stravování lze objednat na místě podle aktuálního ceníku (snídaně a/nebo večeře - švédský stůl).


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.2.2018 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10 % (EBD1) !!! Sleva neplatí pro termín 21.7.-18.8.2018.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

PRO TERMÍN POBYTU 19.5.-26.5.2018 POSKYTUJEME DODATEČNOU SLEVU 15 % PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU OD 9.3. DO ODVOLÁNÍ, PŘÍPADNĚ DO STOPU PRODEJE. TATO SLEVA JE JIŽ PROMÍTNUTA DO CENY (kód akce: DISCOUNT 15%).

 • prodejna se suvenýry
 • pizzerie
 • bazén venkovní sladká voda
 • aperitiv bar
 • bazén dětský venkovní sladká voda
 • kavárna
 • kadeřnictví
 • dětské hřiště
 • stánek s novinami
 • bar u bazénu
 • společenská místnost
 • klimatizovaná restaurace
 • masážní salón
 • samoobsluha