Belvedere pavilony - BUS 

Vyprodáno 2019
Kód zájezdu: 10355
Typ ubytování: Pavilon
Poloha: do 200 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Vrsar
Doprava: Autobus

Informace o zájezdu

Komplex Belvedere má překrásný pohled na panorama Vrsaru a je jenom 0,5 km vzdálen od městečka. Pavilony jsou obklopeny zelenou vegetací, která postupně klesá k upraveným plážím.

Pokoje v pavilonech mají balkony směrované na moře (ve výhledu místy brání vzrostlé stromy), SAT/TV, telefon, vysoušeč vlasů, trezor, malou ledničku, klimatizaci, WI-FI internet. Pokoje jsou dvoulůžkové, některé s možností přistýlky (rozkládací gauč/rozkládací křeslo). Pokoje Premium jsou v 1. řadě u moře. 

Apartmány (JINÁ ŠŇŮRA ZÁJEZDŮ) jsou pro 3-6 osob a všechny mají balkon, sociální zařízení, kompletně vybavenou kuchyň/kuchyňský kout včetně mikrovlnné trouby a kávovaru, SAT/TV, telefon, trezor, WI-FI internet, vysoušeč vlasů, klimatizaci. Studio je jedna místnost,  kde je obývací část oddělena pouze skleněnou stěnou, přistýlka je rozkládací křeslo. Apartmán typu N41 C má dvoulůžkovou ložnici a obývací pokoj s rozkládacím gaučem až pro 2 dospělé osoby. Stejné složení má i APT typu N41, je ale prostornější. APT typu N31+ B má jednu dvoulůžkovou ložnici a přistýlku v obývacím pokoji (rozkládací křeslo maximálně pro 1 osobu), nachází se v 1. řadě od moře. APT typu N52+ má 2 dvoulůžkové ložnice, 2 koupelny a přistýlku v obývacím pokoji (rozkládací gauč pouze pro 1 dospělou osobu nebo dvě malé děti = v žádném případě nelze 6 dospělých osob!!!!).

Ubytování je v několika řadách. První tři řady se jde po schodech, třetí a čtvrtá řada je spojena eskalátory.

Pláže jsou pěkné, kamenné a štěrkovité, vydlážděné, vzdálené 50-200m. Část pláže pro děti s pozvolným vstupem do moře je uměle vytvořená štěrkopískem. Hostům je k dispozici centrální klimatizovaná restaurace, bar, kavárna, veliká taneční terasa. V komplexu Belvedere je venkovní bazén pro dospělé i děti se sladkou vodou. U bazénu jsou lehátka a slunečníky zdarma. Animace pro dospělé a děti denně kromě soboty (v termínech 20.6.-20.9.2019). Pro děti ve věku 4-11 let je tu mini club s animací, večerní program pro děti: mini disco, mini kabaret, talent show. Je tu také menší dětské hřiště. Pro dospělé v rámci animace: aerobik, aquaerobik, zumba, sportovní turnaje. Dále večery s živou hudbou, různá vystoupení, show. V blízkosti je sportovní centrum „Porto Sole“, kde jsou tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, pétanque, hřiště pro míčové hry. Dále mohou klienti využít fitness studio v hotelu Pineta, půjčovnu jízdních kol a nabídku vodních sportů.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl
úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
pobytový taxa
doprava
používání vnitřního bazénu v hotelu Pineta (v termínech do 25.5. a od 7.9.2019)
WI-FI

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři

Poznámka

JEDNO DÍTĚ DO 12 LET NA PŘISTÝLCE V POKOJÍCH (A21 M) A (B21) SE 2 DOSPĚLÝMI OSOBAMI - ZDARMA !!!

Druhé dítě do 12 let v pokojích (A21 M) a (B21) na přistýlce s 1 dospělou osobou a dítětem do 12 let na řádném lůžku má stejnou cenu jako dítě na řádném lůžku.

Dětská postýlka pro dítě do 2 let - ZDARMA !!!

Domácí zvířata nejsou povolena.

Cena za dospělou osobu v 1/1 pokoj je cena při obsazení 1/2 pokoje pouze jednou osobou (single use), na vyžádání.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.2.2019 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15% (EBD1) !!!

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.3.2019 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% (EBD2) !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.