Aurora Plava Laguna hotel 

Vyprodáno 2023
Kód zájezdu: 10080
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: all inclusive
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Umag
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: ambulance, bazén dětský, bazén venkovní, dětský klub, internetový kout, kadeřnictví, klimatizován celý hotel, obchody různé, parkování, pošta, prádelna, stánek s novinami, WI-FI k dispozici dle popisu
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé
Sport v blízkosti: hřiště fotbalové, hřiště na košíkovou, hřiště pro míčové hry, jízdy na koni, plážový volejbal, půjčovna jízdních kol, stolní tenis, škola tenisu, tenisové dvorce, vodní sporty

Informace o ubytování

Hotel Sol Aurora se nachází cca 2,5 km od centra města Umag, ve středisku Katoro, přímo na moři, obklopen středomořskou vegetací. Hotel je plně klimatizován a poskytuje služby all inclusive - viz cenová tabulka. Klienti obdrží pro čerpání all inclusive služeb náramek, který je nutné nosit.

Economy (17 m2), Classic (19 m2),  Superior (26 m2) a Premium pokoje (26 m2) jsou jednolůžkové, dvoulůžkové nebo dvoulůžkové s přistýlkou. Rodinné pokoje Classic Family (26 m2) jsou jedna místnost, dvě lůžka + palanda, mají malou chladničku. Všechny pokoje kromě typů E1P a S3P mají balkon, orientace dle ceníku, mají klimatizaci/vyhřívání, SAT/TV, telefon, vysoušeč vlasů, trezor, Wi-Fi, v koupelně je vana, pokojová služba možná za příplatek. Hotel také nabízí 2 pokoje pro invalidy.

Hostům je k dispozici centrální restaurace, lobby bar, restaurace à la carte na pláži (od června do půlky září), snack bar Bellavista se sluneční terasou, venkovní bazén se sladkou vodou pro dospělé 350 m2 s hloubkou 1,35 m a dětský bazén se sladkou vodou 20 m2 s hloubkou 0,4 m, lehátka a slunečníky u bazénu jsou bezplatné (limitovaný počet), ručníky k dispozici za kauci. Dále stánek se suvenýry, směnárna, bankomat, nabídka výletů, internetový koutek - informace na recepci. Hotel zajišťuje bohatou celodenní a večerní animaci pro dospělé i děti, další podrobnosti viz cenová tabulka. Pro děti 5-12 let je zde mini klub. Zábavní večery na terase (mimo hlavní sezónu je animace v menším rozsahu).

Pláže jsou kamenité, místa s jemným štěrkem vhodná pro malé děti, z levé strany hotelu Aurora se nachází zátoka s pískem (břeh zpevněný betonovými platy), hloubka vhodná i pro nejmenší děti, betonová plata - zde bezplatně lehátka a  slunečníky (limitovaný počet), sprchy. Možnost zapůjčit si ručníky na pláž za kauci, pláž je oceněna Modrou vlajkou.

Ve vzdálenosti cca 500 m u hotelu Méliá Coral Plava Laguna je dobíjecí stanice pro elektromobily a velké tenisové centrum Umag Tennis Academy (26 kurtů - 25 s antukou, 1 s pevným povrchem, 4 z nich jsou kryté), ke sportovnímu vyžití v blízkosti slouží také univerzální hřiště Katoro (fotbal, házená, volejbal, basketbal, badminton), vodní sporty (potápění, plachtění, windsurfing, parasailing, jízda na banánu, šlapadla, kánoe, plachetnice, půjčovna motorových člunů a veslic), plážový volejbal, jezdecké centrum, adventure minigolf, tenisová škola, stanice Park & ​​Ride: automatizovaný systém pro půjčování mechanických a elektrických jízdních kol. To vše za poplatek.

Do centra Umagu jezdí od hotelu malý turistický vláček každých 30 min. Na pláži je rampa pro vstup osob na vozíku přímo do moře, používá se i pro osoby na vozíku ze speciálních pokojů hotelu Sol Garden Istra.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x plná penze - švédský stůl (včetně show cooking), u obědů a večeří točené domácí nápoje: červené a bílé víno, pivo, voda, nealkoholické nápoje, překapávaná káva, čaj, domácí točené nealkoholické a alkoholické nápoje, káva espresso a čaj také v baru u bazénu od 11:00 do 17:00 hodin (proměnlivé) a v Lobby baru od 8:00 do 23:00 hodin, Dine Out = 1x týdně po předchozí rezervaci v recepci večeře á la carte dle vlastního výběru na terase BELLAVISTA (jen v případě hezkého počasí)
úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
pobytová taxa
Wi-Fi připojení k internetu v celém objektu
V CENĚ JE TÉŽ: stretching, kondiční cvičení, aqua aerobik, animace pro děti a dospělé 25.5.-10.9., Mini club pro děti 5-12 let, různé stolní hry (šchy, domino, karty atd.), lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži (omezené množství), na předchozí rezervaci: stolní tenis, jízdní kola, petanque, lukostřelba

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
dovážené nápoje
lahvovaná vína a piva
parkovné - 1 EUR/auto/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

Dítě do 12 let na přistýlce se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

dítě bez lůžka se stravou a to se dvěma dospělými osobami v dvoulůžkovém pokoji nebo se 2 dospělým osobami a starším dítětem (na přistýlce) v třílůžkovém pokoji (na vyžádání) nebudou akceptovány případné reklamace z důvodu omezeného místa.

Dítě do 5 let bez lůžka se 2 dospělými osobami v pokoji - ZDARMA !!! (možné pouze při obsazení pokoje 2 dosp. os. a dítětem do 5 let, které spí na lůžku s rodiči)

Dětská postýlka pro děti do 3 let (na předchozí vyžádání) - ZDARMA !

Rodinný pokoj je pokoj pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let, děti spí na palandě (cena je za jedno dítě).

Domácí zvířata nejsou povolena.


!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 31.1.2023 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 20% (VP 33/2023) !!! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 15.3.2022 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15% (VP 33/2023) !!! Slevy se nesčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně

Classic s balkonem
Classic s balkonem - francouzské lůžko
Superior s balkonem
Premium Family
Superior Suite balkon - 1. místnost
Superior Suite balkon
Premium balkon moře
Premium balkon moře
 • ambulance
 • bazén dětský
 • bazén venkovní
 • dětský klub
 • internetový kout
 • kadeřnictví
 • klimatizován celý hotel
 • obchody různé
 • parkování
 • pošta
 • prádelna
 • stánek s novinami
 • WI-FI k dispozici dle popisu