Ulika FKK kemp mobil home 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
MH 1/4 (CM4)
24 720 Kč/mobil home
Vlastnosti: terasa
Vybavení: denní místnost, dvě jednolůžka, dvě ložnice, dvojlůžko, klimatizace, koupelna, kuchyňský kout vybavený, WI-FI , zahradní nábytek

Přehled cen za ubytování bez dopravy

mobilní chata pro 4 osoby 24 720 Kč

Ubytování, o které jste měli zájem, je v tuto chvíli obsazené. Rádi Vám nabídneme ubytování podobného rázu, či náhradní termín ve Vámi vybraném ubytování. Kontaktujte nás prosím níže uvedeným formulářem, naši pracovnící se s Vámi spojí. Prosíme, uveďte detailní informace k vašemu pobytu, urychlíte tím vyřízení Vaši poptávky. Děkujeme.

*) Takto označené položky jsou povinné.

Odesláním poptávkového formuláře souhlasíte se zařazením Vašeho e-mailu do naší klientské databáze.

Kód zájezdu: 10198
Typ ubytování: Mobil Home
Poloha: do 200 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Poreč
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bar na pláži, bazén venkovní sladká voda , gril, masážní salón, obchody různé, parkování, přístaviště pro čluny, restaurace, supermarket, terasa, WI-FI k dispozici dle popisu
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé, aquaaerobic, ranní gymnastika

Informace o zájezdu

Kemp Ulika se nachází se v střední části Istrie cca 5 km od centra města Poreče. Kemp je obklopen středomořskou vegetací. Pláž u kempu je travnatá, zpevněná, oblázková a skalnatá, lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek, je tu dětská pláž a sprchy. Pláž je označena modrou vlajkou (ocenění čistoty pláží). Na pláži je bohatá nabídka místních vodních sportů. V kempu je hostům k dispozici: parkoviště (za poplatek, 1 € za den), restaurace, grilování, bary, supermarket, obchod se suvenýry, obchody / kiosky, taneční terasa, Přístav, bezplatné Wi-Fi, masážní studio a dobíjecí stanice pro elektrická kola. Je tu venkovní sladko vodní bazén.  Animační program probíhá 24.05.-11.09. Animace pro děti: Mini klub (4-12 let) 6 dní v týdnu, ráno a večer-cca. 2 hodiny (tvůrčí dílny a hry, sport. Dětské večerní programy (4-12 let) 6 dní v týdnu ve 20:30 h. Program pro dospělé: ranní cvičení nebo aquaerobic - 6 dní v týdnu, sportovní turnaje: plážový volejbal, fotbal, stolní tenis, minigolf. Večerní animace: živá hudba, animační programy, profesionální show program.

Nabízíme zde ubytování v mobilních chatách pro 4 osob. Typ Classic má 2 ložnice, jedna s dvoulůžkem a jedna se dvěma samostatnými postelemi (ložní prádlo se mění každý třetí den), kuchyň s příbory a nádobím, elektrický nebo plynový sporák, lednička, klimatizace, koupelna se sprchou (ručníky se mění každý druhý den), terasa o plochy cca 20m2.

Pro domácí zvířata jsou vymezeny zvláštní prostory včetně pláže, sanitární prostor včetně sprch, musí být stále pod dozorem, nemají přístup na recepci, do restaurace a bazénu.
 

Cena obsahuje

7denní nájem celé mobilní chaty s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody, plynu
lůžkoviny
ručníky
pobytová taxa
klimatizace

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
závěrečný úklid 20 EUR/MH - platí se na místě v recepci
parkovné - 1 EUR/den - 1. auto, další za poplatek dle místního ceníku - platí se na místě
domácí zvířata - na vyžádání - pouze u typu MH Classic strana park - 13 EUR/den - platí se na místě v recepci

 • bar na pláži
 • bazén venkovní sladká voda
 • gril
 • masážní salón
 • obchody různé
 • parkování
 • přístaviště pro čluny
 • restaurace
 • supermarket
 • terasa
 • WI-FI k dispozici dle popisu