Park Garden Suites - BUS 

Vyprodáno 2021
Kód zájezdu: 10205
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 250 m od moře
Typ stravy: polopenze s nápoji
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Poreč - Špadići
Doprava: Autobus
Vybavení: bazén dětský venkovní sladká voda , bazén venkovní sladká voda , dětská herna, dětské hřiště, dětský klub, lobby-aperitiv bar, masážní salón, restaurace a lá carte, terasa, tobogán, večerní hudba, WI-FI k dispozici dle popisu
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé

Informace o zájezdu

Resort Park (bývalý Hotel Park a Village Laguna Park) se nachází asi 2,5 km od centra Poreče, v letovisku Špadiči. Součástí nově otevřeného zcela moderního Park Resortu je rodinný hotel Park a Garden Suit Park s nabídkou suitů, apartmánů a samostatných vil. Resort se řadí do portfolia „Family Friendly“. Pláž se nachází cca 100 m od resortu, pláže jsou travnaté, dlážděné a skalnaté. Nově je vybudována krásná písčitá laguna s pozvolným vstupem. Na pláži jsou sprchy a mnoho restaurací a barů. Park Resort nabízí výběr z mnoha různých sportovních a zábavních možností v areálu anebo se můžete vydat cca 15minutovou procházkou do Poreče, kde najdete živý denní i noční život.

Pětiposchoďový hotel Park má svůj vlastní relaxační bazén o velikosti 185 m2 s lobby barem a je propojen s venkovní terasou hotelové restaurace. Hotel disponuje 154 klimatizovanými pokoji a hotelovými apartmány, všechny s balkony. Hotel vítá své hosty welcome drinkem, nabízí šampaňské na snídani, organizuje slavnostní večeři jednou týdně, nabízí úschovnu kol, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Naše cestovní kancelář nabízí svým zákazníkům pokoje garden suit v GARDEN SUITES PARKu. 
V dokonale upravených zahradách resortu v borovicovém háji se nacházejí samostatně stojící suity, apartmány a vily jednopodlažní i dvoupodlažní s prostornými terasami, které jsou vybaveny moderním nábytkem.  Garden Suity Park jsou přízemní a samostatně stojící jednotky s terasami, některé jsou kombinované s Garden Suity Park Classic, které jsou na 1. patře s balkony a tvoří společnou, patrovou jednotku. Resort nabízí celkem 91 klimatizovaných suitů. všechny s terasami/balkony o velikosti cca 32 m2 + terasa 15 m2. Suity sestávají z ložnice s manželským lůžkem a předpokoje–obytné místnosti s rozkládací pohovkou pro dvě děti.  Dále pak koupelny se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, toaletou, SAT/TV, mini barem (za příplatek). Každý suit má svá venkovní lehátka.

V centru zahrady najdete velmi bohatou aktivní i relaxační zábavu. Sladkovodní bazén s tobogánem o rozloze 760 m2, stejně tak další sladkovodní dětský bazén s vodními atrakcemi s rozlohou 272 m2 a sladkovodní bazén pro miminka s rozlohou 40 m2. Lehátka jsou vedle každého bazénu. Je zde rovněž masážní centrum, lobby bar u hlavního bazénu, restaurace á la carte, dětská klubovna, toalety, dětské hřiště. 
Pracovníci resortu zajišťují mini klub (pro děti ve věku 4-8 let) ráno a odpoledne - tvůrčí dílny a hry, sport atd., junior klub (pro děti ve věku 9-12 let) ráno a odpoledne, teenager klub (pro děti ve věku 13-17 let) ráno a odpoledne, pro dospělé pak ranní gymnastiku a večerní programy s živou hudbou–to vše denně kromě soboty.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl,
neomezeně místní točené nápoje u večeří: bílé a červené víno, pivo, voda, nealkoholické nápoje
gala večeře 1x týdně
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
pobytová taxa
WI-FI připojení k internetu
animace pro děti v termínech 21.6.- 28.8.2020 (včetně odpolední svačiny) a pro teenagery (Mini club, Junior club, Teens club)
pro dospělé ranní gymnastika
večery s živou hudbou a další animační programy
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění

Poznámka

Dítě do 12 let na přistýlce (3., 4. lůžko) se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

DÍTĚ DO 3 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO ZDARMA.

Dětská postýlka pro děti do 3 let (na vyžádání) - ZDARMA.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU OD 1.3. DO 15.4.2021 MÁ KAŽDÝ ÚČASTNÍK PLATÍCÍ PLNOU CENU (DOSPĚLÁ OSOBA NA ŘÁDNÉM LŮŽKU) SLEVU Z UBYTOVÁNÍ 1 100 KČ ZA 7 DNÍ POBYTU (PROLONGED VP 33/2021) !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

 • bazén dětský venkovní sladká voda
 • bazén venkovní sladká voda
 • dětská herna
 • dětské hřiště
 • dětský klub
 • lobby-aperitiv bar
 • masážní salón
 • restaurace a lá carte
 • terasa
 • tobogán
 • večerní hudba
 • WI-FI k dispozici dle popisu