Sirena Aminess kemp mobil home 

Vyprodáno 2022
Kód zájezdu: 10145
Typ ubytování: Mobil Home
Poloha: do 300 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Novigrad
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: café bar, restaurace a lá carte, večerní hudba, WI-FI k dispozici dle popisu
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé
Sport v blízkosti: minigolf, plážový volejbal, stolní tenis, tenisové dvorce

Informace o ubytování

Kemp Aminess Sirena se nachází 10 minut pěšky od města Novigrad u borového lesa na atraktivním místě přímo u moře na 13 ha plochy. 

MOBILNÍ DOMY CLASSIC 24 m2 pro 5 osob mají 2 ložnice, 1. s manželskou postelí (200x140), 2. s oddělenými postelemi (190x70), obývací místnost  s rozkládací pohovkou a plně vybaveným kuchyňským koutem s rychlovarnou konvicí a kávovarem, koupelna se sprchou a WC, terasu (10 m2) se stolem a židlemi, SAT/TV, bezplatné Wi-Fi připojení, trezor a klimatizaci, 1 parkovací místo na parcele, ta má velikost 170 m2. 

MOBILNÍ DOMY PREMIUM VILLAGE 32 m2 pro 6 osob mají dvě oddělené ložnice, 1. s manželskou postelí (200x160), 2. se dvěma oddělenými postelemi (200x80), obývací místnost  s rozkládací pohovkou a plně vybaveným kuchyňským koutem s myčkou, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí, 2 koupelny se sprchou a WC, fén, terasu (5x2,4 m) se stolem a židlemi, SAT/TV, bezplatné Wi-Fi připojení, trezor a klimatizaci, 1 parkovací místo na parcele, ta má velikost 110 m2. Hosté PV mají k dispozici gril v zóně Sirena Village, dále 4 bazény 24 m2, z toho dva s dohřívanou vodou, u bazénů jsou lehátka a slunečníky.

Hostům je k dispozici plážový bar, grill bar, restaurace á la carte, 8 bazénů v Sirena Village i atraktivní  mořský bazén Punto Mare na pláži, který slouží také jako centrum denní i noční zábavy a akcí, je zde bohatá nabídka jídel a pití, večer zde hraje živá hudba,  dále trezor na recepci, směnárna, bankomat, výlety, pekárna, trafika, grill restaurant s velkým výběrem grilovaných jídel a občerstvením, pračky a sušičky za žetony, dětské hřiště, v hotelu Aminess Maestral zábavní místnost pro teenagery, ve vybraném termínu animace pro děti i dospělé (sportovní turnaje, cyklo-toulky, aerobik, kreativní činnosti, show program, v blízkosti též minigolf, fotbal, vodní pólo, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, fitness, pronájem kol, vodní sporty, nafukovací aquapark na moři, v hotelu Aminess Maestral  wellness, v blízkosti kempu supermarket. V celém kempu je dostupná Wi-Fi.

Pláže jsou oblázkové i zpevněné, oceněné Modrou vlajkou, vybavené sprchami. Je zde i pláž vyhrazená pro psy (mohou být umístěni v MH Classic za příplatek). 

Centrum Novigradu je přístupné přes osvětlenou přímořskou promenádu, jezdí zde také turistický vláček. Přibližně 5 km daleko je velký vnitrozemský aquapark Istralandia (park patří mezi 5 největších v Evropě), vstupenky lze zakoupit na recepci.  

Informace o zájezdu

 

 

Cena obsahuje

7denní nájem celé mobilní chaty s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody, plynu
lůžkoviny (výměna 1x týdně)
ručníky (výměna každý 4. den)
klimatizace
Wi-Fi
parkování (nehlídané)
vstup do venkovních bazénů, 1.7.-31.8.
animace pro děti i dospělé
závěrečný úklid

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)
domácí zvíře (na vyžádání) - 15 EUR/den/pes - platí se v recepci (max. 2, klidní, starší 6 měsíců, jsou povoleni pouze v mobilní chatě CLASSIC) - pes obdrží misku na vodu, přivítací pamlsek a přívěsek

Poznámka

Dětská postýlka pro dítě do 4 let (na vyžádání) - ZDARMA.


SLEVA 10% - uvedená cena je již vypočtena se slevou 10% v termínech 27.8.-1.10.2022. Slevy se nesčítají.

SLEVA 15% - uvedená cena je již vypočtena se slevou 15% v termínu 14.5.- 21.5.2022. Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 31.12.2021 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15 % !!! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 28.2.2022 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10 % !!! Slevy se nesčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně. Slevy se nesčítají.

PREMIUM
CLASSIC
CLASSIC
CLASSIC
CLASSIC
CLASSIC
CLASSIC
CLASSIC
PREMIUM
PREMIUM
PREMIUM
PREMIUM
PREMIUM
PREMIUM
  • café bar
  • restaurace a lá carte
  • večerní hudba
  • WI-FI k dispozici dle popisu