Maestral Aminess hotel - BUS 

Vyprodáno 2022
Kód zájezdu: 10135
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Novigrad
Doprava: Autobus
Vybavení: aperitiv bar, bar u bazénu, bazén venkovní, bazén vnitřní, dětská herna, dětské hřiště, restaurace, směnárna, terasa, wellness centrum, WI-FI k dispozici dle popisu
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé, minigolf, plážový volejbal, stolní tenis, tenisové dvorce, vodní sporty

Informace o ubytování

Tento „Bike friendly“ hotel Aminess Maestral se nachází cca 1 km od centra města Novigrad. Hotel je plně klimatizován, má dvě čtyřpatrová křídla, v každém dva výtahy. 

Pokoje v hotelu jsou dvoulůžkové s možností přistýlky (21-23,5 m2), jednolůžkové (10-12,5 m2), suite (38,5 m2) a rodinné (24 m2), mají LCD SAT/TV, telefon, minibar, trezor, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, Wi-Fi. Rodinné pokoje jsou dva pokoje propojené vnitřními dveřmi. Pokoje Suite mají ložnici a denní místnost s rozkládacím gaučem. Většina pokojů má balkon na mořskou stranu nebo do parku.

V hotelu je restaurace s venkovní terasou, hotelová terasa s večerní hudbou, lobby bar, bar a restaurace u bazénu, restaurant grill, herna, mini club pro děti, směnárna, kadeřnický salon, krytý bazén s vyhřívanou mořskou vodou (v ceně), wellness centrum (sauna, fitness, masáže a vířivky, aromaterapie - za poplatek).

U hotelu je venkovní bazén se sladkou vodou pro dospělé a děti. Pro děti je zde k dispozici dětské travnaté hřiště, prolézačky. Hosté mohou využít mořský bazén ve Fun&Beach zóně Punto Mare, což je zároveň centrum špičkové letní zábavy pro děti i dospělé s širokou nabídkou nápojů, koktejlů a občerstvení, denně a večer animační programy (mini klub, sportovní turnaj,  naučně-kreativní činnosti, show program atd.), večerní živá hudba a zábavní programy.

V sousedním hotelu Aminess Laguna se nachází místnost pro teenagery, kde je kulečník, stolní fotbal a play station. K dispozici je 17 tenisových dvorců, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, košíková, házená, vodní sporty (windsurfing, parasailing, jet ski, paddleboard a další), 3 fotbalová hřiště: velké hřiště s umělým povrchem a certifikátem FIFA Quality Pro, velké travnaté hřiště, malé hřiště s umělým povrchem, prostor pro uchování, mytí a servis kol, půjčovna kol.  

Pláže jsou oblázkové s pozvolným vstupem do moře oceněné Modrou vlajkou, vzdálené cca 50 m od hotelu. Zde jsou dva bary, moderní dětské hřiště, na moři nafukovací aquapark. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek. Možnost slunění je i v upravovaném velkém parku před hotelem.

Hotel je vhodný pro trénování celých sportovních družstev v rozličných sportech i jako kongresové centrum. 4 km od hotelu se nachází veliký vnitrozemní aquapark Istralandia, vstupenky možno zakoupit na recepci hotelu. Před hotelem je umístěna dobíjecí stanice pro elektromobily. 

Cena obsahuje

7x ubytování
7x snídaně - švédský stůl
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
klimatizace
WI-FI v hotelu
závěrečný úklid
pobytová taxa
využívání venkovního bazénu se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu (omezené množství), ručníky u bazénu
využívání vnitřního bazénu s vyhřívanou mořskou vodou a whirlpoolem
využívání Fun&Beach zóny Punto Mare s mořským bazénem
zábavní a sportovní animace (mimo hlavní sezónu v menším rozsahu)
hudební večery v hotelu denně (hlavní sezóna)
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění

Poznámka

Dítě do 7 let přistýlka se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

Dětská postýlka (dítě do 4 let, na vyžádání) - ZDARMA.

1/4 rodinný pokoj jsou dva dvoulůžkové pokoje spojené vnitřními dveřmi, jako první se počítá starší dítě.

Domácí zvířata nejsou povolena.


SLEVA 10 % - uvedená cena je již vypočtena se slevou 10 % v termínu 7.5.-21.5. ! Sleva se nesčítá s ostatními slevami.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 28.2.2022 SLEVA 10% Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Slevy se nesčítají.

Všechny výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

!!! SLEVA 10% PRO SENIORY 65+ V TERMÍNECH POBYTU DO 11.6. A OD 10.9. !!! Slevy se nesčítají. Tato sleva není zahrnuta v uvedené ceně.

suite - render
suite - render
suite - render
restaurace - strava
restaurace - strava
restaurace - strava
restaurace - strava
Kongres
Kongres
Kongres
Loungue
Loungue
Loungue
Wellness
Wellness
Wellness
Wellness
Wellness
Wellness
Punto Mare
Punto Mare
Punto Mare
Punto Mare
Punto Mare
 • aperitiv bar
 • bar u bazénu
 • bazén venkovní
 • bazén vnitřní
 • dětská herna
 • dětské hřiště
 • restaurace
 • směnárna
 • terasa
 • wellness centrum
 • WI-FI k dispozici dle popisu