Funtana Resort - Pavilony Funtana - all inclusive  

Vyprodáno 2019
Kód zájezdu: 10330
Typ ubytování: Pavilon
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: all inclusive
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Funtana
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: aperitiv bar, bazén dětský venkovní sladká voda , bazén venkovní sladká voda , dětský klub, kavárna, lehátka u bazénu, parkování, recepce centrální, slunečníky u bazénu, stánek s novinami, supermarket, terasa
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé, cyklistika, minigolf, plážový volejbal, půjčovna jízdních kol, půjčovna lodiček, půjčovna šlapadel, stolní tenis, škola tenisu, tenisové dvorce

Informace o zájezdu

Hotelový komplex Funtana se nachází ve stejnojmenném rybářsko-turistickém městečku 3 km vzdáleném od Vrsaru, 6 km od Poreče. Na rovině v jeho centru je budova s recepcí, restaurací, kavárnou, aperitiv barem, stánkem s novinami, supermarketem a parkovištěm. Čtyři pavilony se mírně spouštějí k mořskému pobřeží. Restaurace a ostatní společné prostory jsou klimatizovány.

V pavilonech jsou jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky a rodinné pokoje (dva dvoulůžkové pokoje propojené vnitřními dveřmi). Všechny pokoje mají balkon na mořskou stranu, SAT/TV, telefon, klimatizaci, trezor, vysoušeč vlasů. Bezplatný WI-FI internet na recepci a u bazénu.

Komplex nabízí službu „all inclusive“ – viz ceníková tabulka. Pláže jsou skalnaté, betonové a kamenité, vzdálené 20-50 m. Část pláže je upravena a přizpůsobena pro děti. K dispozici je venkovní bazén se sladkou vodou pro dospělé a zvlášť pro děti. Ke sportovnímu vyžití slouží 2 tenisové dvorce, plážový volejbal, minigolf, stolní tenis, půjčovna jízdních kol, vodní sporty - např. kajaky, vodní šlapadla. Pro děti je zde dětské hřiště, trampolína. Další hry jsou: kulečník, stolní fotbal, videohry. Komplex zajišťuje celodenní a večerní animaci (kromě soboty) pro děti a dospělé. Animace pro dospělé: stolní tenis, zumba, aquaerobik, aerobik, plážový volejbal a další. Pro děti ve věku 4-11 let je tu mini club s animací. Večery s živou hudbou na terase. Upozorňujeme, že animátorský program se může měnit dle obsazenosti komplexu. Animace a všechny sportovní aktivity jsou v ceně all inclusive.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x plná penze - švédský stůl - snídaně 7:00-10:00, oběd 12:00-14:00, večeře 18:30-21:00, místní točené nápoje u obědů a večeří: voda, cola, sprite, ledový čaj, džus, pivo, víno červené a bílé
úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
pobytová taxa
parkovné

V CENĚ JE TÉŽ: v "Tramontana restaurant" během 12:00-16:00 hod. lehká jídla: těstoviny, rizoto, letní saláty a grilované maso. Odpoledne v 17:00-18:00 ve "Fresh corneru" sendviče, pizza, pečivo. Místní točené nápoje (voda, džus, víno, pivo) 10:00-24:00 se podávají v restauraci Tramontana a "Fresh corneru".

Zmrzlina se podává od 10:00 do 22:00 hod. v Tramontana rest. a Fresh corneru. Káva a čaj se podává od 10:00 do 22:00 hodin ve Fresh corneru.

Od 21:00 do 24:00 hodin ve "Fresh corneru" a od 21:00 do 23:00 v Aperitiv baru také místní tvrdý alkohol. Na Aperitiv baru se také podávají ostatní nápoje: voda, čaj, káva, džus, víno a pivo v časech 8:00-14:00 a 17:00 23:00.

Všechna sportovní zařízení v komplexu Funtana jsou v ceně (pozor: limitovaný počet sportovních rekvizit!): tenis (2 dvorce), stolní tenis, minigolf, plážový volejbal. Trampolina a hřiště pro děti. Škola tenisu pro děti do 12 let (pouze pro skupinky 4-6 dětí, začátečníky, pondělí-pátek).

Dále stolní fotbal, videohry, zapůjčení šlapadel, kajaků, jízdních kol. Bohatá celodenní animace pro děti i dospělé každý den (kromě soboty). Každý večer živá hudba u bazénu.

Služba all inclusive začíná obědem a končí snídaní.

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění

Poznámka

DÍTĚ DO 12 LET NA PŘISTÝLCE SE 2 DOSP. OS. - ZDARMA ! NEBO 2 DĚTI DO 12 LET (ZA CENU 1 DOSP. OS.) S 1 DOSP. OS. V SUPERIOR 1/2 BM (B21) POKOJI !

PARKOVÁNÍ ZDARMA !

Rodinný pokoj 1/4 (1/2+1/2) BM (F C2) musí být obsazen 2 dospělými osobami a 2 dětmi do 12 let; děti v samostatném dvoulůžkovém pokoji (s vnitřními spojovacími dveřmi do pokoje rodičů) pouze v doprovodu s rodiči, kteří mají svůj dvoulůžkový pokoj. V jednom pokoje je manželská postel a v druhém jsou dvě oddělená lůžka.

Domácí zvířata - nejsou povolena.

Dětská postýlka (na vyžádání) pro dítě do 2 let věku - ZDARMA !

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.2.2019 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15% (EBD1) !!!

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.3.2019 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% (EBD2) !!!

Výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

bazén pro dospělé s terasou pro animace
dětský bazén mělký
Tremontana
naproti fresh coneru
naproti fresh coneru
dětský klub
dětské hřiště
pláž pro děti a neplavce - postupný vstup. mělko
minigolf, tenis
trampolína, část stolů stolní tenis
venkovní cvičení
šlapadla
molo - fish pikniky atp.
pláž pro děti a neplavce - postupný vstup. mělko
pláž kamenitá dlážděná, upravená
pláž - schůdky do hloubky, v pozadí rampa pro hůře pohyblivé
šlapadla a pohled na širé moře
 • aperitiv bar
 • bazén dětský venkovní sladká voda
 • bazén venkovní sladká voda
 • dětský klub
 • kavárna
 • lehátka u bazénu
 • parkování
 • recepce centrální
 • slunečníky u bazénu
 • stánek s novinami
 • supermarket
 • terasa